Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet erről leszoktatni...

Hogyan lehet erről leszoktatni? Eddig nem volt ezzel gond, most miért csinálja?

Figyelt kérdés

Két éves kislányom nagyon jó alvó. Lefekvéskor mindig iszik vizet. Szereti a vizet, általában azt issza. Kb. 2 hete nehezebben alszik el, mert még vagy 3x kér inni, aztán meg éjszaka is többször felébred, hogy szomjas. Mindig iszik is egy csomót. Újra is kell töltenem az itatóját.

Én persze mindig adok neki, mert nincs szívem megfosztani Őt a víztől, és mert tényleg iszik, nem csak szórakozik velem. De elég idegesítő, amikor éjjel többször kell emiatt felkelnem, és ő sem tudom olyan jól pihenni. Mi történt az én jó alvó babámmal? Mintha megint szoptatnék - mármint, ami az éjjeli ébredéseket illeti.


Köszi



2012. okt. 1. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem teszed az itatóját a kiságyába?
2012. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanez van nálunk is és 2 éves.Éjjelre a szekrényre van téve az üveg tej,mert hogy tejfüggő.
2012. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát egyébként már kínomban odatettem. De így is előfordul, hogy azért sír, mert nem találja meg a sötétben. Vagy pedig amikor én adom oda neki, akkor pedig utánam kiabál, mikor befejezte, hogy "nem kérem többet", amíg el nem veszem tőle.


De most mitől ennyire szomjas folyton? Egész nap iszik. Vizet.


Különben tegnap mesélte anyósom, hogy a férjem is ezt csinálta kicsi korában, csak ő teát ivott. Elég gáz...Aztán egyszer csak megvonta tőle. Én ezt nem tenném.

2012. okt. 1. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Van esetleg acetonos/ édeskés de kellemetlen szájszaga kislánynak?
2012. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincsen kellemetlen szájszaga.

Nem volt semmilyen változás, csak az, hogy szobatiszta lett kb. 3 hete. Éjjelre pelenkabugyit kap. Persze az ivással együtt jár a pisilés. Ha ébren van, mindig szól, ha pisilnie/kakilnia kell, ilyenkor persze viszem a bilit, de szerencsére nem sokszor kellett. Inkább csak inni kér.


Köszi mindenkinek az eddigieket!

2012. okt. 1. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!