Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom nagyon vinnyogós (ha...

Lányom nagyon vinnyogós (ha valamit csinálni kell, görbül a szája, és rákezdi, mert nem akarja, ha valamit nem szabad, akkor görbül a szája, és rákezdi, mert miért nem lehet. ) Le lehet erről szoktatni valahogy, vagy kinövi?

Figyelt kérdés
Ég és Föld a különbség közte és a nővére közt (2 év van köztük). A nővére ilyet nem csinált soha,mindig zog-szó nélkül megcsinált mindent,egyből megértette,ha nem szabad. A családunkból sincs senki,aki ilyen lett volna,vagy ilyen lenne,így nem is tudom,hogy kezeljem,mit várjak...
2012. okt. 2. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a lányod? :)
2012. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nem a dac korszak!! Nem reggeltől estig csinálja! És csak mostanában jött rá. Arra is gondoltam,hogy lehet fáradt,de Ő az a típus,aki alszik ebéd után,ha fáradt.

3 éves,most kezdte az ovit. Ott is ezt csinálja. Pontosabban az ovi kezdete előtt 1 héttel jött rá erre,de akkor még nem volt minden napos. Mostanában viszont minden nap,ha nem reggel,akkor délután,ha nem délután,akkor este,de van,hogy mind a 3x.

2012. okt. 2. 16:41
 3/4 A kérdező kommentje:
A tanév elején nem akarta gyakorolni a tanult éneket,tudta,de nem akarta csinálni,és iszonyat ordításba kezdett. Az oviba a másik csoport óvónője már "Hisztis Mirtil" -nek becézte a múltkor. De amikor élesbe kellett előadni,akkor szépen csinálta amit kellett...
2012. okt. 2. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Értem.

Ki fogja nőni, de nem magától. Oda kell rá figyelni, és el kell neki magyarázni(akár többször is),hogy miért nem szabad az adott dolgot csinálnia.Persze rengeteg türelem kell hozzá, de semmi kép ne hagyd rá.

Az én lányom is ilyen volt, de kinőtte.Én is sokat magyaráztam neki, rengeteg türelemmel, hogy nem szabad mindenért hisztizni.Egy idő után megértette, hogy ha nem szabad, akkor nem szabad és pont. :)

2012. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!