Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti gyereke (i) tek is úgy...

A ti gyereke (i) tek is úgy szeretik a gyógyszereket?

Figyelt kérdés

MOst két hete folyamatosan felváltva beteg a 3 gyerek, hol egyik jobban hol másik. Amboxol, Spiropent, Nurofen, vitamin, Calcimusc, mikor kinek épp mit kellett (győztem fejben tartani amúgy is), de mindegyiknél mind sorban állt, hogy ő is kér. 4, 2 és 2 évesek

Hiszti ugyan nem volt, de erősen kellett győzködni néha, hogy neki nem kell, nem lehet, mert nem beteg annyira Hála Isten.

Mondjuk annyiból jó, hogy nem úgy kell beléjük tuszakolni erővel. :-)


2012. okt. 8. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 3,5 éves. Imádja a Nurofent, a vitamint (cebion 2x multi) is szörpikének nézné. De finomak is:-)
2012. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A narancsos Nurofent imádja a gyerekem :-D Múltkor Osram-ot szedett és avval se volt gond.Az is finom volt...
2012. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kicsi voltam én is szerettem a sziripos gyógyszereket mert szép színük volt és finomnak is találtam. Szerintem ne aggódj kinövik nekem talán 6 éves koromig tartott. 14/L
2012. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Imádják bizony,jöhet nekik Nurofen,Marslakócskák szirup,Tantum verde spray stb...én azt hittem csak ők ilyen gyógyszerfüggők:))de akkor nem:)))egy részt azért örülök mert nincs sikítás ha gyógyszert kell szedniük...
2012. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A 6 éves lányom volt, hogy beteget színlelt, azért, hogy kapjon Nurofent. Szerencsére átláttam a szitán, így nem adtam neki. :))
2012. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát, leleményesek a kicsik. A lányom (4 éves) is mondta már, hogy neki is fáj ám a torka, stb, de még úgy igazán nem színlelt betegséget. De ki tudja mit hoz még a jövő. Mindenesetre dugni kell jó magasra a gyógyszereket, az tuti.
2012. okt. 8. 21:24
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Cebin Multi, Nurofen, Rhinatiol szokott menni, mindegyiket szereti! Úgyhogy nem árt jól eldugni...
2012. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
A lányomnak a Rhinatiol köhögéscsillapító a kedvence, a sárga színű, banán ízű. Ha csak elköhinti magát máris szirupot kérne. Ja és a Levolac szirupot is szereti.
2012. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

De mázlisták vagyok! (Természetesen nem a betegségek miatt!)

Az én fiamnál gőzerővel trükközni kell, még ha Normaflore-t látja, hogy a teájába teszem, már nem is issza meg. A szirupos gyógyszerektől azonnal öklendezni kezd, ki se nyitja a száját. Szerencsére ritkán beteg, de akkor kész tortúra az összes gyógyszer beadási folyamat.

2012. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én kétéves fiam a Cebionért, Vigantolért és a Tantum Verdéért van odáig. Én gyerekkoromban a Fagifort és a Faringoseptet szerettem. Közel 30 évesen viszont a Neocitran ízét szeretem.
2012. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!