Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használ valaki lapkás szúnyogí...

Használ valaki lapkás szúnyogírtót kisgyerek szobájába (20 hósnál esetleg)? Nemtudom miért, de betiltották ezt a fajtát, és ezért nemtudom hogy használjam e a szobájába 20 hós fiamnak?

Figyelt kérdés
Esetleg tudja vki,hogy miért tiltották be a gyártását???
2009. aug. 6. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom 19 hónapos és én használom, igaz nyitott ablak mellett, de így is hatásos. Még tavaly vettem belőle egy nagy dobozzal, mostanában készültem venni, mert már alig van lapkám, de ezek szerint nem fogok kapni, pedig szerintem nagyon jó. Ha egészségkárosító hatás miatt vonták volna be szerintem a médiából tudnánk róla, én azt feltételezem, hogy a préselt homokos új terméküket akarják értékesíteni a piacon és ezért szüntették meg a régit.
2009. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig azért szüntették meg, mert erösen káros hatású, ne használd, különösen pici gyereknél ne.
2009. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!