Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyermeketeknél használt...

3 éves gyermeketeknél használtok még porszívós orrszívót? Vagy már ki tudja rendesen fújni az orrát?

Figyelt kérdés

3 éves fiam megint beteg, sűrű "cucc" jön az orrából.

Próbálom vele az orrfújást, de nem tud olyan nagyot és erősen fújni, hogy mélyebbről is kijöjjön így előveszem a porszívóst. Persze utálja, de nem szeretném, hogy arcüreggyulladás vagy fülgyulladás legyen a vége.


2012. okt. 12. 14:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
72%
Akkor erre csak ezt tudom mondani: FANTASZTIKUSAK VAGYTOK! Azt viszont te értsd meg, hogy nem minden gyerek egyforma és nem kell rögtön leszólni az anyukát, hogy biztosan nem tanította meg. Te nem tudhatod, hogy mit és hogyan tanított, lehet, hogy tanította és a gyerek nem tudja elég erősen fújni. Ebben az esetben mit teszel? Inkább bennehagyod a cuccot az orrában, kedves 4 gyerekes anyuka?
2012. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem hagyom benne a cuccot az orrában, hanem addig tanitgatom neki a helyes orrfújás technikáját, amíg meg nem tanulja.
2012. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
72%
És ez pár óra alatt ripsz-ropsz megy is ugye???? :D
2012. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
80%
Bevállalom, szar anya vagyok, hogy nem tudtam megtanítani. De te vagy az anyák gyöngye, ez vigasztaljon téged! Fantasztikus, és überelhetetlen vagy!!!!
2012. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiam (igaz még nincs 3) egyszerűen NEM HAJLANDÓ még megpróbálni sem, hogy kifújja az orrát. Látja számtalanszor, mikor én meg az apja orrot fújunk, többször próbálkozunk nátha időszakban, hogy fogja oda, fújjon nagyot stb, most nem megyek bele, és nem. Rázza a fejét, mondja, h nem. Igaz a porszívóshoz is le kell fogni, de mégis mit csináljak? Nem cipelhetem havonta fülszúrásra.
2012. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

"És ez pár óra alatt ripsz-ropsz megy is ugye???? :D"


Milyen pár óra alatt? Én napi 24 órában nevelem a gyerekeimet...

2012. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Jujjj. Szupianya nem érted miről beszélek!
2012. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem értem, fejtsd ki kérlek.
2012. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
72%
Nem tartozik ide, hogy te 24 órában mindent háttérbe szorítva neveled a gyerekeidet. Arra voltam kíváncsi, hogy mit teszel akkor, amikor még csak tanítod a gyereked az orrfújásra, de még nem megy neki hatékonyan (az nem orrfújás, amikor még csak próbálgatja és gyengén megyeget). Bennehagyod a trutyit vagy kiszívod? Mert azt ne mondd, hogy egy gyerek ripsz-ropsz megtanulja hatékonyan fújni az orrát, kvázi pár óra alatt. Ez egy hosszabb folyamat, legalábbis a gyerekek 99,9%-ának, lehet, hogy nektek mint FANTASZTIKUS embereknek ez azonnal sikerül, de nem mindenkinek. És azért, mert másnak nem sikerül nem kell lenézni, leszólni, megjegyzéseket tenni. Szóval mennyi idő alatt tanulták meg a gyerekeid HATÉKONYAN fújni az orrukat? És amíg ez nem ment, mit tettél? Én erre voltam kíváncsi nem arra, hogy 24 órában neveled a gyerekeidet.
2012. okt. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok fantasztikus szuperanya, senkit sem szóltam le, vagy néztem le, nem szóltam be senkinek. Egyszerűen a véleményemet mondtam el.

2 hét alatt megtanulták a gyerekeim a helyes orrfújás technikáját. Orrszívót csak 2 és fél éves korig használunk.

2012. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!