Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislánynak mit fogtok...

3 éves kislánynak mit fogtok venni karácsonyra? Bármilyen értékű ötlet jöhet egyszerűen semmi jó nem jut eszembe pedig sok minden érdekli.

Figyelt kérdés
Ezekkel a csecsemőbabákkal nem játszik az van neki babakocsi meg baba is hozzá cumi cumisüveg, de ez nem érdekli. Babakonyhája is van, azt se használja nagyon.
2012. okt. 16. 15:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Esetleg Filly póni?(vagy más típusú, pl. My little pony) Lehet kapni különböző,kisebb-nagyobb készleteket, kis házikó, nagy kastély, óriáskerék, korcsolyapálya, stb... Az én lányom sem babázós típus egyáltalán, de teljesen pónimániás, ezekkel szokott szerepjátékozni.

De a duplo is jó ötlet, olyan klassz készleteket lehet kapni, biztos találnátok olyat, ami tetszik neki. (Van állatos millió féle, közértes, piacos, hercegnő kastélyos, Micimackós, Verdás, stb.)

2012. okt. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ha magamból indulok ki akkor egy Bentley Continental GT jó ötletnek tűnhet. A 2010est használtan már 37 300 000 ft ért adják. [link]
2012. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, off: 21.27-tol kerdeznem, mi az a hopehely tipusu epito?
2012. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ilyesmi a hópehely építő:

[link]

Sparban vettem 900ért.


Babylon helyett asszem jávát fogok venni és lett még pár ötletem: vettem egy tapsi hapsis kirakóst, fogok venni egy furulyát, Timmy meséből ismert állatfigurákat, vettem egy pónis dvd-t (adjunk egy kicsit a hiábavalóságnak is), csillogós filctollat is keresek de nem kapok sehol, meg pörgős szoknyákat szeretnék még. Azért ennyi mindent, mert a nagymamák és a két dédi is megkért, hogy intézzem el helyettük. Hát nem kis feladat.

2012. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Koszi, ez jopofanak nez ki:)
2012. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
neked nem volt ilyen kiskorodban? akkor biztos nem Mo-on nőttél fel.. :) ez olyan kötelező kellék volt mint a bábel torony meg a villanyvasút.
2012. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!