Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Reggelente mennyire harisnyázt...

Reggelente mennyire harisnyáztok már a kicsivel?

Figyelt kérdés
A kicsit hogyan öltöztetitek, hogy reggel hideg, délután meleg van?

2012. okt. 22. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem négy éves a kisfiam, én már ráadom ha reggel lemegyünk sétálni a parkba, de délután már nem kell. Az oviban viszont mindig adok harisnyát, mert úgyis leveszi a dadus róla, ha nem kell neki, mert melege van.
2012. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ovisnak térdzokni van, ha hidegebb lesz, akkor meg overall a gatyára. Én 3 éves kor felett nem harisnyáztatok, max. ha -10 fok lesz.
2012. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 éves a kisfiam. Már tavaly sem harisnyáztam neki. Nem is szereti, meg a bölcsiben volt, oviban is az van. Ha nagyon hideg van, akkor a nacira majd ráhúzok egy másik bélelt nacit. Ha csak sétálni megyünk, akkor sem adok rá. Max. bélelt nacit adok rá. Ők már mozognak, szaladgálnak. Szerintem felesleges nekik.
2012. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi, kimaradt egy szó. Szóval a bölcsiben is meleg volt, az oviban is meleg van.
2012. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mivel bölcsis ott ugyis reggel átöltöztetem benti ruciba. BEmegyünk harisnyában,nadrágban. Ott bent kap zoknit,s rövid nacit(vagy combig érő zoknit).Majd amikor kimennek vagy ráadják a harisnyát ha hidegebb van vagy marad abban és a reggeli vastag nadrágot adják rá. Délután szintén időjárás függő. Van hogy csak a meleg nadrágot adjuk rá. 2.5 éves(de kis vékony ezért fázós.)
2012. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!