Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megengedjem a lányomnak, hogy...

Megengedjem a lányomnak, hogy állva pisiljen a szabadban?

Figyelt kérdés
5 éves, előre hord a nunija, mivel előről jobban látszik neki. Előre fele pisil vízszintesen, és nem lefele. Állva kevésbé pisili le magát, mint guggolva. Pisilhet állva, vagy nem jó ötlet?

2012. okt. 25. 21:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
De miért, ha leguggol, akkor merre pisil?
2012. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%

olyan furcsa, hogy minden nap felteszel ezzel kapcsolatban egy kérdést :S

régebben az oviban akartad állva pisiltetni, azt a kérdést sokszor ki is emelted.

én már komolyan kezdem azt hinni, hogy valami pedo vagy nem is anyuka :S

ne haragudj, de ennyiszer feltenni ezt a kérdést kicsit átfogalmazva, mi értelme?

2012. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Guggolva mindig lepisili a ruháit, valahogy útban van neki, akkor is előre pisil. Állva elég messze ellövi magától a pisit, olyan 20-30 cm-re, tehát a ruhája nincs veszélyben. Állva nem is szokta teljesen letolni a naciját és a bugyiját, hanem csak a nuni előtt tolja le, így a feneke se látszik ki, bárhol pisilhet szinte, illetve a felfázástól se kell tartania.
2012. okt. 25. 22:32
 14/21 anonim ***** válasza:
15%
hát bocs neharagudj de nálad rosszabszülövel nemtalákoztam!! Te olyanhülyevagy mint a seggg B@zdmeg nemgondolkodc?? Ha az a gyerek felnő és ahovan szokva hogy állavpisil szerinted a barátja mitfog szólni! ....Komolyanmondom némelyik szülönek a sitten lenne a helye!... Főleg neked te beteg állast! ilyen kérdéstb.meg hogylehetkiirni? Am meg elárultad magad azérnemtud lefelepisilni mert kissebbkorában véletlen rávertél a nunkójára és elgőrbűlt szegénynek!
2012. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kedves előttemszóló 14. Te vagy a hülye olyat röhögtem b.. éjjel most hogy az egész család felkelt hogylehetszilyenhülye? Am nejóötlet
2012. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Nehogy válaszoljatok ennek a pedofilnak! Ez az elmebeteg minden héten feltesz egy kislánypisiltetős kérdést.
2012. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%
Már mitől lenne nemi identitászavara? Svédországban például nincsenek külön női vagy férfi WC-k, mégsem zavarodott meg senki. Pisiljen állva, ha így kényelmesebb.
2012. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Biztos, hogy lányod van? 8/14"


Ezen besírtam a röhögéstől :D:D:D:D:D:D:D:D:D


köszönöm!!! :)))))))

2012. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Eklőttemszoló Örülök hogy hahotaztál de nemViccnek szántam kom olnyan hogy lehet valaki ilyen fogyatékos mint a kléérdezővw


üdv 14-es válaszopló

2012. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Emeld fel vedd le a naciját, bugyiját, támaszd meg a mellkasodon és tartsd terpeszbe a lábát.(Hogy előre menjen a pisi
2012. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!