Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A védőnőnek van joga kimenni...

A védőnőnek van joga kimenni ellenőrizni, hogy a gyerek miért nem jár oviba, ha egy pár napig otthon van "betegszabadságon"?

Figyelt kérdés
Kisfiam eléggé náthás lett, így nem vittem. Csütörtökön elvittem egy órácskára sétálni, állítólag közben járt nálunk (egy falubeli mondta, hogy neki mondta, keresett minket, mert a gyereket nem látta az oviban). Október 1-jén kezdtük az óvodát, szeptember 10-én volt 3 éves a kisfiam.

2012. okt. 27. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a védőnő dolga a gyerek állapotának az ellenörzése de elég ritka hogy pár napos betegségnél házhoz menjen.
2012. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis, a szülő igazolhatja a távollétet. Honnan tudná ráadásul hogy vitted-e orvoshoz vagy nem??

Sajnos ha beteg egyik gyerekem, attól még vinnem kell utcára, mert a másik gyereket kell vinni tornára, kell vásárolni is, de oviba ugye nem vihetem. Szerintem csak érdeklődni akart az óvónő, hogy szokott be a fiad az oviba, nem ellenőriz.

2012. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: védőnő! :-) egyébként meg szóltam az oviban, hogy valószínűleg kedden megyünk.
2012. okt. 27. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
fura ,ilyet még nem halottam,nem lehet,hogy amúgy is esedékes lett volna látogatása?nem hiszem,hogy az oviba való látogatása miatt ment be,vagy pedig olyan dologot állítottak,amit meg kell nézniük.
2012. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 1 hónapig nem viszed, akkor egy hónapig nem. Éspedig azért, mert jelenleg 5!!!!!éves kortól kötelező az ovi, betegség nélkül, saját magad is igazolhatod bármikor, hogy miért nem megy. Nem tartozol elszámolással.
2012. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem alaposan túllépte a hatáskörét.
2012. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, bocsi, elírtam :)
2012. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!