Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Teljesen őszintén! Ti viszitek...

Teljesen őszintén! Ti viszitek bölcsibe/oviba a gyerkőcöt dec.21-én?

Figyelt kérdés
Tudom, iszonyat hülye kérdés, és én is sokat röhögtem ezen az egész világvége mizérián, de már a t..köm kivan vele, hogy mindenhol erről van szó, és csak úgy megfordult a fejemben a gondolat, hogy biztos ami biztos én bizony itthon maradok a kislányommal aznap. :)) Ki tudja, ha itt nekem világvége lesz, nehogymár ne legyünk együtt! Aztán max röhögök egy jót a saját baromságomon este, hogy na ennyit a világvégéről, és soha a büdös életben többet nem hiszek ilyen baromságokban! :)) Ti hogy álltok a kérdéshez? :D (jézusom, még most is fogom a fejem, hogy ki mertem írni ezt :))
2012. nov. 14. 20:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%

Na, a lényeg, hogy nem csak én vagyok ilyen dilis! :))

Én sem hiszek benne, de tényleg a vízcsapból is ez folyik és nekem is megfordult a fejemben, sőt az is, hogy apát itthon fogom. :))

Lehet itthon is maradunk, és ahogy írtad másnap egy jót nevetünk rajta, meg majd később, ha nagyobbak lesznek elmesélem nekik, hogy milyen dilis anyjuk van! :))

2012. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
LELKEMBŐL SZÓLSZ :DD Most is itt röhögök, hogy totál hülye vagyok, de 5 perce apát is megkérdeztem, nem akar-e szabit kivenni 21-én :DDD Most ő is itt röhög, hogy milyen hülye vagyok, de azért belement...:)))))
2012. nov. 14. 20:41
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Tök jó, hogy olyan munkahelyed van hogy elengednek decemberben - nekem ez jutott eszembe elsőnek :-)


Én gyed-en vagyok, szóval itthon leszünk, de csak emiatt nem vennék ki szabadságot (nem is kapnék).


Érezzétek jól magatokat, készüljetek a karácsonyra :-)

2012. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%
kerdezd meg azt is, hogy nem lennetek-e benne egy csoportos ongyilkossagban.
2012. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

OFF: de aranyosak vagytok!! :) Jó volt olvasni a soraitokat.

Ezek szerint én nagyon nem ezen a bolygón élek,mert én még nem is hallottam erről a dátumról! :/ Lehet nekem is cselekednem kellene??!! :)

További szép estét Nektek!

2012. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Deeehogy akarok én csoportos öngyilkosságot, szimplán kíváncsi voltam! :)) De nyilván ez a dolog nem ül rá a karácsonyi készülődésünkre és jókedvünkre, inkább csak bebiztosítom magam 21-re, de mondom sztem másnap jót röhögünk, aztán zajlik tovább az élet. :))
2012. nov. 14. 20:45
 7/24 anonim ***** válasza:
46%
Az oviban símán kiröhögnek majd.
2012. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mondom meg, hogy fosok a világvégétől :D
2012. nov. 14. 20:48
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

2000.-re is mondtak világvégét, és a napfogyatkozáskor is. Az eddigi 25. évem alatt ez lesz a 3. világvége. Talán ezt is túléljük.

Nem vagy bolond, ezt a műsort egyszer nézd meg a tv.-ben.

[link]

2012. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
Én már most is jót röhögök rajtatok.
2012. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!