Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Teljesen őszintén! Ti viszitek...

Teljesen őszintén! Ti viszitek bölcsibe/oviba a gyerkőcöt dec.21-én?

Figyelt kérdés
Tudom, iszonyat hülye kérdés, és én is sokat röhögtem ezen az egész világvége mizérián, de már a t..köm kivan vele, hogy mindenhol erről van szó, és csak úgy megfordult a fejemben a gondolat, hogy biztos ami biztos én bizony itthon maradok a kislányommal aznap. :)) Ki tudja, ha itt nekem világvége lesz, nehogymár ne legyünk együtt! Aztán max röhögök egy jót a saját baromságomon este, hogy na ennyit a világvégéről, és soha a büdös életben többet nem hiszek ilyen baromságokban! :)) Ti hogy álltok a kérdéshez? :D (jézusom, még most is fogom a fejem, hogy ki mertem írni ezt :))
2012. nov. 14. 20:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%
Amikor a kérdésed "főcímét" olvastam csak el, arra gondoltam, biztos azért teszed fel, hogy karácsony előtt ki nem akarja már vinni a gyereket bölcsibe/oviba. Ez a világvége nekem eszembe sem jutott :) De állítólag nem is lesz világvége, csak egy szemléletváltás az emberek gondolkodásában. Ez tiszta babona, kb. olyan, mint a péntek 13, de egy kicsit mégis elbizonytalanítottál :) Bár nálunk tuti akkor lesz a karácsonyi ünnepség a munkahelyen, ahol meg muszáj ott lenni. Szóval majd meglátjuk, a vak is azt mondta :)
2012. nov. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
84%

Lányom keresztapja közölte h ő ajándékot vásárolni is csak 22.-én megy, ha lesz még 22.-e:-)

na megyek bunkert építeni:-)

2012. nov. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
70%
Addigra elvileg minimum 9 napos lesz a kicsim, és nekem is az jutott eszembe, hogy ha dolgoznék, ha akarnék se jöhetnék szabira. Ellenben az indoklásod eszembe se jutott. :D Valahol foglalkoztak most ezzel? :)
2012. nov. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Most mi van ????????? Mi történt????????

Le vagyok maradva....

Mi is fog történni?

Amúgy biztosan megy oviba a gyerkőc, mert én is és a párom is dolgozunk.

2012. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!