Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Teljesen őszintén! Ti viszitek...

Teljesen őszintén! Ti viszitek bölcsibe/oviba a gyerkőcöt dec.21-én?

Figyelt kérdés
Tudom, iszonyat hülye kérdés, és én is sokat röhögtem ezen az egész világvége mizérián, de már a t..köm kivan vele, hogy mindenhol erről van szó, és csak úgy megfordult a fejemben a gondolat, hogy biztos ami biztos én bizony itthon maradok a kislányommal aznap. :)) Ki tudja, ha itt nekem világvége lesz, nehogymár ne legyünk együtt! Aztán max röhögök egy jót a saját baromságomon este, hogy na ennyit a világvégéről, és soha a büdös életben többet nem hiszek ilyen baromságokban! :)) Ti hogy álltok a kérdéshez? :D (jézusom, még most is fogom a fejem, hogy ki mertem írni ezt :))
2012. nov. 14. 20:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ma írtam alá a bölcsiben, hogy nem viszem aznap a lányomat (ügyelet lenne csak), de egy szóval sem említette a gondozónő, hogy a világvége miatt lenne zárva a bölcsi:DDD

Amúgy pont összejött, mert a munkahelyemen is kötelező szabadság van aznap. Tehát maradunk itthon, ha akarunk, ha nem és várjuk a sokadik világvégét.

2012. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%
alacsony a kerítés
2012. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
20:48-as örülj neki, legalább okoztunk Neked pár vidám percet. :D
2012. nov. 14. 20:50
 14/24 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ez eddig eszembe sem jutott de most, hogy mondod szerintem itthon maradunk mi is. :)
2012. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Na tessék :DD Meg is kérdezem holnap a bölcsiben h ők is zárva vannak-e 21-én :DDD
2012. nov. 14. 20:51
 16/24 anonim ***** válasza:

Én amúgy se vittem volna őket, akkortájt akár van ovi akár nincs, már nem szoktam vinni őket, mert készülődünk a karácsonyra. Szerencsére megtehetem, mert a legnagyobbam 6, a középsőm 4 a legkisebbem meg 1 éves így itthon vagyok.

Erről a világvégéről nem hallottam:))

2012. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%
Elég sok világvégét túléltem már, nem pazarolom erre a szabimat. Inkább a közös élményekre, esetleges betegségekre tartogatom, amikor a lányomnak tényleg szüksége van rám. Nem vagyok babonás és butaságnak tartom a babonaságot. Van épp elég valós dolog, amitől félni kell sajnos.
2012. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nem, mert akkor már karácsonyi szünet lesz:P
2012. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
89%

Passz! Ha lesz ovi akkor viszem, ha nem lesz akkor nem viszem.

Erről a világvége dologról még én sem hallottam! 2012.12.21-re jövendölték? És pont napközbenre, oviidőre? :)

2012. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%

A hülye válaszokat leszámítva, nagyon aranyos volt ez a kérdés, a válaszokkal együtt. Jót fogok aludni, felvidítottatok.


Ha pedig még sem lesz világvége, annak csak örülünk. :-)

Én itthon leszek, sőt a szüleimhez is elmegyek, unokástul.

2012. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!