Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányszor dondoltál arra, hogy...

Hányszor dondoltál arra, hogy elválsz, miután megszületett az első gyerek?

Figyelt kérdés

Az első év pokol volt. A férjem nehezen dolgozta fel, hogy osztozni kell rajtam. Nagyon vártuk mindketten a gyereket. 1 év után sikerült. Most 3,5 éves. Én 36 múltam a férjem 40. Még most is elég sok a probléma kettőnk közt, ami régen nem volt. 13 éve élünk együtt.

Sokszor gondoltam arra hogy elválunk, mert már nem bírom. És ő is.. aztán valahogy mégis sikerült megbeszélnünk a dolgokat.

Neki elég nehéz a munkája, de viszonylag nem dolgozik sokat. Jól élünk. Mindíg is két gyereket szerettünk volna.


Belevágjunk így a második projektbe, a második babánál már könyebb? Nincs annyi vita?


Én egy anyatigris típus vagyok, most hogy már nagyobb jobban tudok figyelni a férjemre is.. anyukám segít, elég közel lakik, így még néha le is adjuk 1-1 éjszakára a kisfiamat.


Kinél hogy alakult a második baba jövetele?


2012. nov. 20. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De jó nektek!Kedves Kérdező,én már volt,hogy elképzeltem a válást.párszor.Két gyerekünk lett,akiket imádunk,de sajnos a kapcsolatunk már nem a régi.Én egész nap a srácokkal,rendezem a gyerekeket,a háztartást,ő reggeltől-estig dolgozik.Sokszor,mire beér a hálóba én már alszom is.Nem vagyok olyan fitt,mint az előttem válaszolók nincs erőm fél 11kor randizgatni,meg stb.Kérdésedre válaszolva nem ajnlanám,hogy még egy gyereket vállaljatok,attól még inkább bonyolultabb,rosszabb lenne a helyzet.
2012. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van egy két évesünk és igen, sokszor gondoltam rá. Becsapott, megcsalt bennünket. Megbocsátanám, de nem tudja helyrehozni a dolgot, kenegetjük a szart tejszínhabbal. Borzalmas. Pedig előtte 10 évig a világ legboldogabb párja voltunk. Bevallása szerint nem tudta feldolgozni a felelősséget, a kötelezettségeket... Nem is értem azóta sem, hiszen ő szerette volna jobban a babát. Amúgy apának csodálatos, imádja a gyerekét... ezért nehéz :(
2012. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.


Sokszor iszom este 8-kor is egy kv-t hogy fenn tudjak maradni megnézni egy filmet a férjemmel (amibe ő rendszeresen bealszik) , de nem baj. Legalább nekem nincs lelkiismeret furdalásom. Ritkán el szoktunk menni a barátokkal 1-2 napra wellnessre stb. gyerek nélkül.

Szeptember óta minden nap dolgozom 6 órát, tehát nem szakadok meg. A kaját rendelem, hogy a főzéssel ne menjen el az idő. Több jusson a családra a háztartáson kívül.

Igyekszem itthon is csinos lenni.


Akkor majd ezt a baba kérdést egy hosszú beszélgetés eldönti. Amúgy szeretjük egymást. Veszekedések vannak, de mikor mindkettőnkből kijön a rossz, utána nincs harag.

Csak persze mindíg jön az nálam, hogy mennyit adok és cserébe mennyit kapok!

Vagy ezt ne nézzem? Mert akkor csodás lenne minden....


jó éjszakát ! :)

2012. nov. 21. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!