Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sajnálom a kislányom, de mit...

Sajnálom a kislányom, de mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
visszatérő lelki (szerintem)eredetű problémái vannak.Pisi visszatartás,dadogás.Most is úgy hagytam ott az oviban hogy tegnap este óta nem pisilt és valószínűleg az oviban sem fog egész nap.Ez megy egy hete.Már korábban is volt ilyen aztán magától rendeződött.Itt imádkozok kérlelem reggelente hogy pisiljen és azt mondja nem akar,kész ezzel le van rendezve.Érzésem szerint nem történt itthon semmi változás ,trauma.A férjemmel nem szoktunk veszekedni,nincsenek anyagi gondjaink,nagyszülőkkel jóban vagyunk,mindenki nagyon szereti.Nem értem.Voltunk pszichológusnál régebben azt mondta a problémái nem szorongásosak.Az óvó nénik azt mondták felszabadult gyerek,mindenbe bevonható.Ügyes,játszik,énekel.Nagyon rossz érzés hogy nem tudok rajta segíteni.
2012. nov. 22. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon nehéz türelmesnek maradni mert néha azt gondolom ezzel zsarol mert látja hogy ezen kiakadok"


Bármennyire is zavar idegesít a helyzet,

NE AKADJ KI!!!

Légy türelmes, adj neki sok folyadékot. Nincs felfázva a kislányod??

2012. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
szerintem nincs.jó kedvű,nem lázas nem fájlal semmit
2012. nov. 22. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!