Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért verekszik, a 14 hónapos...

Miért verekszik, a 14 hónapos gyerek?

Figyelt kérdés
Egy hétig nyaraltunk barátokkal én babám 13hónapos fiú, barát gyerek 14 hónapos lány. Fiam most tanul járni barát gyerek már szaladgál. A kiscsajszi ajnározva van mindent nagyon tud nagyon okos aranyos szép és tökéletes. Na a lényeg mindent elvett a fiamtól aki egy ideig nem reagált hanem elfoglalta magát mással de megint elvett tőle mindent a csaszika és utána még rá is ütött a fejére. Na ez naponta 1 óránként. Amikor a fiam lépegetett egyedül odaszaladt és fellökte. Eleinta nem szóltunk senkire. De amikor a fiam elkezdett sírni mert besokalt akkor már ráüvöltöttem a barát gyerekre. A szüleik nem nagyon akarták erről leszoktatni,csak ütyü-pütyü nem szabad, simike stb. Én már olyat rávertem volna a gyerek kezéra hogy húú. Nagyon kiakasztott hogy a gyerekemet napi szinten stressz éri és nem tudok mit tenni mert mások nem hajlandóak a gyereküket irányítíni. SZERINTETEK, mit kellet volna tenni? Hiába szóltunk a szülőknek vigyék már arrébb, vagy üssenek a kezére, nem nagyon jutott el az agyukig.
2009. aug. 16. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Én a szülőket vágtam volna szájba ugy hogy húú maximum,de nem a gyereket.. Amugy ha nem durvulnak nagyon szerintme jobb ha lerendezik egymás közt.Persze ha a te kisfiad már sirvafakadt,szolnék a szüleinek,de azért anyámasszony katonát se kell annol a gyerekből csinálni,hidd el elő fog még forudlni hogy fellöki ,megüti egy másik baba,és a te kisfiad is fog a többi gyerekkel konfliktusba kerülni,de ez az élet rendje..
2009. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Az ilyen szülőtől mentsen meg az isten,mint te vagy!

Képes lennél más gyerekét verni, mert fellökte a tiedet!

Menj pszichológushoz, míg nem késő! Nem egy pedofil gyilkos molesztálta a gyereked, hanem egy 14 hónapos majdnem csecsemő!!! hány kilóval vagy több nála, hogy rá mernél vágni a kezére???


És ha majd a te gyereked viselkedik így? ráütsz, hogy nem szabad verekedni? Agyas vagy!

2009. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igen ez az élet rendje, csak ha én nézem végig ezt és nem a bölcsibe történik, ahol nem vagyok ott akkor nagyon fáj a szívem.... :(((
2009. aug. 17. 00:03
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Bocs,de ez az amit nem szeretek...mindig a másé a hibás,sose a tiéd.Ha a te gyereked csinálta volna ezt,akkor nem írsz ide dérrel-durral,hanem ütyülü-pütyülü neki..szokd meg,hogy igenis a bölcsibe meg az oviba fel fogják lökni,és sirni fog.És ő is felfog lökni más gyerekét,aki sírni fog!Gondolom az aligha aggaszt,hogy másnak is rosszul esik,nemcsak a sajátodnak..

Én nem ugrottam minden huppanásra,mikor a lányomat fellökték,vagy elesett,és nem is nyávogós.Sajna ezt tudomásul kell venni,bármily nehéz is..

2009. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Hát tudod aki nem neveli a gyereket annak ilyen verekedős hülye pulyája lesz!Most miért a kérdező a hibás?Ne haragudjatok,de nincs rendjén,hogy egy 13-14 hónapos kislány verekszik és már most ilyen gonosz!Üssön ha kell!Ha a szülők b@sznak rá figyelni!A szülők meg menjenek nevelési tanácsadóhoz,mert nem tudnak nevelni!!!!Nem normális dolog,hogy 1 kicsi gyerek így viselkedik másokkal és így szerzi meg ami kell neki(bár nem hiszem,hogy kellett neki a játék)!Milyen gonosz egy felnőtt lesz belőle!Szegény kislány....azt is megelőlegezem,hogy terrorizálni fogja a többieket a oviban és a suliban!
2009. aug. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Jah és még annyi,hogy ti is ütyülü-pütyülüznétek ha a ti gyereketeket vernék a szemetek láttára?Hát roh@dt aranyos,hogy már kiskorában ennyire akaratos,önző és buta egy kislány!
2009. aug. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még a nem hasznosakat is mert én a véleményekre vagyok kiváncsi. Ha az én gyerekem fog bántani másokat és semmi nem használ akkor rá fogok ütni a kezére hogy tudja meg ez bizony fáj a másiknak. ÉS még annyit hogy nem egy nap hanem 1 héten át minden nap verte a gyerekem fejét és lökdöste, ettől az enyém már teljesen kiakadt és nem aludt egész nap bőgött. Ez egy két nap ok,de huzamosan elviselni nem lehet.
2009. aug. 17. 13:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bizonyos fokig normális ez a viselkedés a babáknál.Persze,hogy az a játék kell nekik ami másnál van és képesek egymást bántani is ezért.Nálunk a játszótéren ez gyakori a gyerekek között.Na jó,nem verik egymást agyon,de van bennük irigység,féltékenység stb.,ami szerintem természetes.Mi is higgadtan le szoktuk állítani a gyereket,de nem bántjuk őket.Én azt olvastam pont erről.hogy ha a szülő agresszívan akar megoldani egy ilyen problémát,az agresszívvá teszi még jobban a gyereket.Úgyhogy nem tudsz sok mindent tenni,minthogy ezerszer elmondod,hogy nem szabad,vagy ha annyira gáz a helyzet,akkor ne barátkozzatok,de ráverni a gyerekre semmi értelme.
2009. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért hagytad, hogy verje a fejét? Ezt nem értem. A játszótéren az én gyerekemre is ráütöttek már, de amit megláttam mentem oda és igenis szóltam a másik gyereknek, hogy nem szabad, és ha ütni bróbált megfogtam a kezét. A kislány látta, hogy ő az erősebb és nem szólnak rá, mivel 14 hónapos korban még nem tudja magától eldönteni mi a helyes és mi nem. Sokszor kell neki mondani és idővel megérti. Te is hibás vagy, hogy hagytad, na meg a barát szülei is, hogy nem szóltak rá, nem kötötték le.
2009. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hat az en fiam se utogette volna az biztos.Tudom hogy milyen kis agresszivak egymassal.A baratnom fia es az en fiam is sztem szet tepnek egymast ha engednenk,de mi meg tisztes tavolsagban tartjuk oket egymastol.Majd ha nagyobbak lesznek talan valtozik a helyzet,de persze nem akarattal teszik meg nem ertik.A fiuk 11es 13honapossak.
2009. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!