Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért verekszik, a 14 hónapos...

Miért verekszik, a 14 hónapos gyerek?

Figyelt kérdés
Egy hétig nyaraltunk barátokkal én babám 13hónapos fiú, barát gyerek 14 hónapos lány. Fiam most tanul járni barát gyerek már szaladgál. A kiscsajszi ajnározva van mindent nagyon tud nagyon okos aranyos szép és tökéletes. Na a lényeg mindent elvett a fiamtól aki egy ideig nem reagált hanem elfoglalta magát mással de megint elvett tőle mindent a csaszika és utána még rá is ütött a fejére. Na ez naponta 1 óránként. Amikor a fiam lépegetett egyedül odaszaladt és fellökte. Eleinta nem szóltunk senkire. De amikor a fiam elkezdett sírni mert besokalt akkor már ráüvöltöttem a barát gyerekre. A szüleik nem nagyon akarták erről leszoktatni,csak ütyü-pütyü nem szabad, simike stb. Én már olyat rávertem volna a gyerek kezéra hogy húú. Nagyon kiakasztott hogy a gyerekemet napi szinten stressz éri és nem tudok mit tenni mert mások nem hajlandóak a gyereküket irányítíni. SZERINTETEK, mit kellet volna tenni? Hiába szóltunk a szülőknek vigyék már arrébb, vagy üssenek a kezére, nem nagyon jutott el az agyukig.
2009. aug. 16. 23:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek, hogy nem kellett volna hagyni. Vagy megfogni a kezét a legelső alkalommal, vagy arrébb vinni a gyerekedet, vagy egyáltalán másik területre vinni.

És azzal, hogy ilyen helyzetben te ütnéd a sajátodat, nagyon tévedsz, ha azt gondolod, hogy ebből majd azt tanulja meg, hogy az fáj! Nem! Azt tanulja meg, hogy aki erősebben csap, az a "jani" ! És ez nem leszokatás lesz, hanem elfojtás!!

2009. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!