Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 3hete kezdte a bolcsod...

Kisfiam 3hete kezdte a bolcsodet. Mikortol kezdhetem leszoktatni a cumirol?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk holnaptól?
2012. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Adja oda a mikulásnak.A lányomnál bejött,a fiamnak is most viszi el,hoz helyette ajándékot.
2012. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk elvárás volt bölcsikezdésre a cumi elhagyása.

Akinél mégis volt elvették a gondozók.

2012. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. nov. 27. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Most semmiképp nem venném el tőle, éppen elég stressz neki a tőled való elválás.

Milyen bölcsi az, ahol nem lehet cumizni?!?!?

Az én fiam tavaly ősszel kezdte a bölcsit, kb. 3 hónapig cumizott (előtte már régóta csak alváshoz), aztán ahogy belerázódott, szépen elhagyta a nap közbeni cumit.

Engem is csesztettek a nagyszülők, de amikor megpróbáltam elvenni, még rosszabb lett, így megvártam amíg ő maga elhagyja.

Legyél vele türlemes ezügyben, lehet hogy a cumi ad neki biztoságot.

2012. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:
32%

az én ikreim nagy cumisok, és az biztos, hogy bölcsibe is cumival fognak menni.

majd akkor nem fognak cumizni, amikor már nem kell nekik.

én is nagy cumis voltam, és elvették tőlem, és gyerekkoromból az egyik legerősebb élményem, hogy mennyit sírtam, és hetekig kértem vissza a cumimat.

2012. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam az ovit kezdte úgy októberben, hogy még cumizott (de csak itthon, oviban nem lehet), és én is úgy terveztem, hogy a Mikulás elviszi, de már nem vagyok biztos benne. Ugyanis még mindig nem szokott be rendesen, reggel sírdogál, itthon meg egész délután stresszel, hogy másnap is menni kell, és most úgy látom nagyon szüksége van a cumira, megnyugtatja. MAjd ha túlleszünk ezen az időszakon, akkor megpróbálom.

Egyébként is azt ajánlják, hogy ne egyszerre történjen a két dolog, elég nagy trauma a közösségbe kerülés, legalább a cumi maradjon meg még egy ideig, amit szeret.

2012. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!