Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerekek meg tudják...

3 éves gyerekek meg tudják állni, hogy naponta csak egyet szabad kinyitni az adventi naptáron? Nem hisztiznek a többiért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 10:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az enyém tavaly ilyenkor 2 év 9 hósan nem állta meg. Most már 3 év 9 hós, hát kíváncsi leszek, szerintem menni fog.
2012. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Igen ezen én is pont tegnap gondolkoztam,most 2,5 éves fiamnál hogy is fog ez működni(ő tavaly még nem kapott)

Aztán arra döntöttem,hogy majd mondom neki,hogy Mikulás bácsi mondta,hogy egy nap csak egyet lehet,különben nem hoz ajándékot!"

Így volt a vitaminnál is:"Doktor bácsi mondta,hogy egy nap csak egyet lehet mert megfájdul a pocid!"Ezt elsőre megértette és minden reggel mikor kapja a vitaminját már ő maga mondja,hogy Doktor bácsi mondta.....


Szerintem ezt meg fogja érteni és én sem terveztem a kezébe adni hanem felteszem a hütő tetejére!

2012. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

2,5 éves volt tavaly, megállta. :) Megmondtuk neki, hogy minden este a következő zsákocskába rak az angyalka ajándékot. Ha napközben jött-ment a naptár mellett, akkor is csak nézegette, de soha nem nyúlt hozzá.

Idén sokkal akaratosabb már, kíváncsi leszek most is ügyes vagy inkább mohó lesz. (nem mindegyikben van csoki, kb 6 alkalommal a 24-ből)

2012. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy beválik-e, de talán ha kézzel foghatóbb, hogy mit kell kibontani, akkor jobban megértik, hogy minden nap csak egyet lehet. Pl a miénken gyufásdobozkákban vannak a csokik elrejtve. Kaptunk ajándékba olyat, ami sima, tehát mint egy kép, ott nem értette a lányom, hogy nem kell egyszerre kinyitogatni. Talán ennél megérti majd, hogy minden napra egy dobozka jut. A biztonság kedvéért pici cellux-szal le fogom ragasztani a gyufásdobozokat, hogy ne tologassa ki őket.
2012. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja, 2 éves és 4 hónapos lány.
2012. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, jelentem, megállja!
2012. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

3mas vagyok, első nap volt hiszti, mikor reggel kinyitottunk egy ablakot, akkor el is kellett tőle venni.

Viszont már a 2. nap visszakapta és azóta nem nyúl hozzá magától.

2012. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, szintén jelentem, hogy megállja :) Hiszti sincs!
2012. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Az én fiam is megállja! Néha megkérdezi hogy mikor lehet a következőt kinyitni, de amikor mondom hogy majd holnap, simán elfogadja. Igaz, reggel fél 6-kor, ahogy kinyitja a szemét, az az első, hogy "kinyithatom a mai csomagot?" Úgyhogy van, hogy már korán reggel csokizik, de hát ez erről szól, nem bánom. Szerencsére nem mindben édesség van :)
2012. dec. 4. 12:31
 20/20 anonim ***** válasza:

Első nap volt csak kisebb könyörgés, de nem szoktuk átverni, így hozzá van szokva, hogy amit ígérünk azt be is tartjuk.

Azóta nem is említi, hogy többet szeretne nyitni, viszont alig várja hogy hazaérjünk, és már nyitja is.

2012. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!