Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsonykor is tartjátok...

Karácsonykor is tartjátok majd a napirendet másfél év körüli gyereknél?

Figyelt kérdés

Vagy olyankor szabad kicsit tovább fent maradni, tévézni, több édességet enni stb?

Én imádtam gyerekkoromban egész nap a testvéreimmel tévét nézni, amíg anyu készülődött a konyhában. És persze minden sütit meg kellett kóstolni, és minden szaloncukrot megdézsmálni. És késő estig fent voltunk.

Ti engedékenyebbek vagytok ilyenkor?


2012. dec. 17. 12:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

21,5 hónapos a kislányom.

Tartani fogjuk a napirendet, mert szüksége van rá. Ebéd után alvás, és kipihenve megyünk a nagyszülőkhöz ha felkelt. Egyik nap anyósomékhoz, másik nap anyukámékhoz. Ott a sok újdonságtól, ajándéktól biztos le fog fáradni, így szokás szerint 8kor fürdik és fél 9kor alszik. Nem bírja tovább, így nem lesz fent több ideg.

Süteményt, édességet kapni fog, de csak keveset, módjával, mert hajlamos túlenni magát és annak lefekvéskor hányás a vége :(

Szokott mesét nézni, de inkább délután amikor felkelt. Mivel akkor megyünk vendégségbe, így biztos nem néz mesét Karácsonykor és el lesz foglalva az új játékaival. Amíg főzök, Apával fog játszani.

2012. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én tartom a napirendet szuletese ota. Ez nalunk bevalt igy. Az alvasido delutan tolodhat picit, de mas nem. Edesseg igy is van, nincs megtiltva. Minden nap kap. Ilyen szempontbol nem vagyok szigoru. 19 hos a kislanyom
2012. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a délutáni alvást tartom, de az lehet a nagyinál is felőlem. A többi úgyis magától jön, mert nem mindig ugyan akkor éhes, és esti alvás is mindig változó, attól függ, hogy hány órát alszik délután.

Egyik este 8-kor alszik, máskor fél 11-kor csukódik a szeme. Remélem karácsonykor utóbbi időben lesz álmos, hogy kibírja a rokonoknál. de ha látom, hogy nem bírja, előbb jövünk haza.

2012. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!