Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenhova felmászik. Meddig...

Mindenhova felmászik. Meddig tart még?

Figyelt kérdés
Lányom már 19 hónapos, de lassan 9 hónapja egyetlen szórakozása, hogy mindenhova, de tényleg, ágy kanapé, fotel tetejére felmászik. Ezeken ugrál. Többször találtam az asztalon is, így az összes szék a lakásban már a földön hever. Állandóan rettegek, hogy mi újat talál ki, amire én még nem gondoltam. A szobájában a kis asztalra is felmászik. Nem merem egyedül hagyni egy percre sem, de így meg szalad az egész lakás. Meddig tarthat még ez az állapot? Akinek vannak hasonló tapasztalatai, kérem írja meg őket.
2012. dec. 18. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
nos kanapé fotel ágy felmászhat esteleg ablakhoz is ahol avna akané máshova nem eréjesen rászolok és tudja nem szabad határt kell szabni különben tényleg az asztal tetején fog táncolni
2012. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad már összszidni? Úgy rendesen?
2012. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam már minden. Szó nélkül folyamatosan csak levenni, ahova felmászott. Volt, hogy határozottan a szemébe néztem és elmondtam "nem szabad". Már annyira elegem van ebből, hogy semmi más nem érdekli, csak ez, hogy mostanában már állandóan kiabálok rá, vele. Közben utálom magam. Játékaival is csak dobálózik. Már nem tudom, hogy mit tegyek. A fiú unokatestvére, akire annak idején azt hittem eleven ebben a korában, hát elbújhat a lányom mellett. Nem értem. Teljesen kikészültem már.
2012. dec. 18. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!