Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lesz a karácsonyi menü...

Mi lesz a karácsonyi menü nálatok? Mikor díszítitek a fát? A gyerekek is díszítenek? Mikor kapják meg az ajándékot nálatok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 23:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A fát 24-én délután , másfél éves kislányom alvásidejében díszítjük a párommal. Ébredés után lesz ajándékozás, szerintem 3-4 óra tájban. Én azt szeretem, ha már kicsit sötét van ajándékozáskor, akkor lehet csillagszórózni és gyertyát gyújtani, jobban érvényesül.

A menü hagymakrémleves, harcsapaprikás túrós csuszával, sonkával-sajttal töltött karaj kukorica salátával, és persze sütik...

2012. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

23-án sütök (linzer karikák, karácsonyi gyümölcskenyér, kuglóf, muffin, túrós-kókuszos bonbon).

24-én csinálom a kajákat.

Tárkonyos csirkeraguleves, mézes-töltött sült kacsa, aszalt szilvával töltött pulykamell, rizs és krumplipüré.

24-én a délutáni alvás után már itt lesz a fa, együtt díszítjük, hogy a Jézuska éjjel megtalálja és a fa alá tudja tenni az ajándékokat, így 25-én reggelre lesz a fa alatt az ajándék, egész nap játszhat vele.

2012. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2,5 éves gyerkőcömmel vasárnap sütünk. Hétfőn délelőtt főzök, tyúkhúsleves, mézes mustáros csirke, kirántott hús, sültkrumpli lesz a menü. És saláta. Délutáni alvás időben díszitjük a fát, de ha nem alszik el a lurkó, akkor ő is adogathatja a díszt. 4-kor templomba megyünk, tavaly én maradtam itthon a saját és a keresztgyerekeimmel, idén a sógörnőm marad, ezt így váltjuk, nagy ünnepekkor míg kicsik a gyerekek. templom után vacsi, majd ajándékbontás.
2012. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nálunk vaddisznósült lesz, mézeskalács, karamellás, hús, meg még mit is hagytam ki... Hát az biztos hogy nem fogunk éhezni. A karácsonyfát délután (15-18 között) szoktuk díszíteni, az ajándékokat este (18-21 között) szoktuk odaadni. Kellemes ünnepeket!
2012. dec. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ja, és azt az előző válaszból kihagytam hogy a gyerekek is díszítik. Úgy sokkal családiasabb!
2012. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!