Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha látnád a gyermekeden, hogy...

Ha látnád a gyermekeden, hogy a válást követően bele van betegedve az apja hiányába, és mindig csak sír utána, lemondanál róla?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 20:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%
Igen. Anyakent a legfontosabb, hogy a gyerekemet boldognak lassam.
2013. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
NEM.
2013. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert akkor meg az anya hiányába betegedne bele.
2013. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi információ kevés.

Tudni kellene, hogy milyen ember az apa, milyenek a lakás- anyagi- lelki körülményei.

2013. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Inkább valahogy megoldanám hogy minél többet találkozhassanak vagy megosztott felügyeletet választanánk, 1 hét itt 1 hét ott...az én lányom is nagyon apás, biztos iszonyú rosszul érintené ha szokásos hétvégi apuka lenne az apjából:(
2013. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

biztos,hogy nem.és nem önzőségből

amúgy menyi idős a gyerek?

2013. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudnék lemondani róla :(

viszont azt biztos megengedném, hogy az apja minden nap jöjjön és hétvégén elvigye.

önző vagyok? :S

2013. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
igen kevés igy ez az infó,sok házaspár sajnos elég hamar feladja megmenteni a házasságát,de van amikor már nincs más út.ha apuka belemenne én szinte napi találkozásba is belemennék,aztán ha már elég okos,megérti,mi miért van,vagy később ritkulhatnak a találkozások,igy nem hirtelen menne el,hanem fokozatosan.Nagyon fontos lenne a válási ok,mert van amiért akár még vissza is lépnék.
2013. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Májusban lesz a kisfiam három éves. Az apjával nagyon jó a kapcsolatuk, ő most anyósomnál lakik, jövőhéten kezd el melózni.

A napi láthatást nem tudjuk megoldani, mert 90 km-re van tőlünk. Szerintem a gyakori látogatás csak még rosszabb lenne, az első időben itthon nem volt semmi gond, most viszont egy hetet volta az apjánál, azóta csak sír...

2013. jan. 6. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!