Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha látnád a gyermekeden, hogy...

Ha látnád a gyermekeden, hogy a válást követően bele van betegedve az apja hiányába, és mindig csak sír utána, lemondanál róla?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 20:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az apjánál lenne elhelyezve, akkor meg veled lenne ugyanígy, te hiányoznál neki ennyire. Nincs tökéletes megoldás :-(
2013. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%
Elég gáz anya vagy ha ilyenen elgondolkodsz.
2013. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
Gaz anya????? Mert a legjobbat akarja a gyerekének? Szerintem meg pont jó anya. A jó anya a gyereket nézi, nem magát.
2013. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem vagy "gáz anya".

Gondolom, hogy az elkeseredettség hozta ki belőled ezt a kérdést. Nyilván a legjobbat akarod a gyerekednek.

A konkrét kérdésre válaszolva: nem, én sem mondanék le róla.

Friss az "élmény", szokatlan az új helyzet. Várj, míg kicsit elfogadja ezt a nagy változást és utána kell keresnetek megfelelő megoldást.

2013. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi is válófélben vagyunk. Az apuka még itt lakik, a gyerekek nagyon szeretik.

Én arra törekszem (és remélem ő is), hogy nagyon közel keressen magának lakást, és akkor jön amikor akar. A gyerekek miatt.

Hétvégén meg megkapja őket.


Viszont nekem az eszembe sem jutna (!), hogy azért mondjak le a gyerekemről, mert sír apu után! Jézusom, ezt így leírni is borzasztó!

2013. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A férjem sokat dolgozik az ország másik felén és mikor elmegy 1 hétre a két fiam sírdogál, hogy apa nincs itthon, sőt még egész nap hallom, hogy hol van apa és kimennek keresni, hátha akonyhában van. Azután szép lassan megszokják és ha eszükbe jut apa akkor maguknak is mondják, hogy apa dolgozik. Hétvégén itthon van két napunk és utána kezdődik előről, de hát ez van.

Ez tudom, hogy nem válasz a kérdésedre, de szép lassan megnyugodnak a gyermekek és a találkozás után szerintem újra fel lesz zaklatva, de szép lassan megszokja a helyzetet, hogy apa nincs mindig veletek.

2013. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Babeli Zurzavar ***** válasza:
0%

eszedbe se jusson! anyukamrlol hasonlo "onfelaldozasbol" lemondott a nagyanyam... anyaban a mai napig nem gyogyulo sebeket ejtett.

en is elvalt szulok gyereke vagyok (nagyon apas) de most hogy van sajatom, megertem, hogy anyunak a sok apu utan hisztizo, altala atzokogott nap ellenere sem volt hajlando a KONNYEBB, LEMONDASSAL JARO utat valasztani!!!!

2013. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

A szívem megszakadna, ha nem nálam kerülne elhelyezésre :(

Nem hiszem, hogy rossz anya lennék azért, mert felmérem a lehetőségeket, úgy, hogy a gyerekeknek mindenképp a legjobb legyen...

Az az igazság, hogy most majdnem egy hétig az apjánál volt, és egyszer sem sírt utánam, jó kedvű, vidám volt. Mióta hazajött meg naponta 3-4szer is kitör rajta a zokogás az apja után :(

2013. jan. 7. 08:30
 19/22 Babeli Zurzavar ***** válasza:
32%

es ez hosszu ideig igy is lesz minden apanal tett latogatas utan!

7 eves voltam mikor elvaltak,azt kell mondanom,kb 19 lehettem amikor nagyjabol helyre allt a beke bennem. egy biztos pont volt, az anyukam annak ellenere hogy bele voltam betegedve apa elvesztesebe...

2013. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

2,5 évesen én biztos nem adtam volna oda 5-6 napra még akkor sem, ha 90 km-re van az apja, tehát nyilván hét közben nem tud "átugrani".

Egyetértek azzal, hogy adj magatoknak időt. Amíg meg nem szokja az újfajta rendet, periodikusságot a kis életében, addig még több ilyen kiborulása lesz.

2013. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!