Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesen milyen sportot...

3 évesen milyen sportot javasoltok kislányomnak? Esteleg tapasztalatot írnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy mozgásigénye van, szeret mindenre felmászni, gondoltam szertornára, vagy valalmi ilyesmire, amiben van kihívás, így olyan mint pl balett szóba sem jöhet. Köszi
2013. jan. 8. 10:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
korcsolya?
2013. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyan mozgást, ami játékos is, szóval inkább a játékosságról szóljon még ebben a korban, mint a sportról.
2013. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Én is játékos, nem teljesítményre alapuló foglalkozást gondoltam, na és persze olyat, amit ő szeret!
2013. jan. 10. 14:12
 14/17 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel, a ritmikus gimnasztika mellett döntöttünk. Kislányom imádja, játékos, de mégis tanulnak, nem csak a mozgásformát, hanem fegyelmet is. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2013. febr. 19. 11:46
 15/17 anonim ***** válasza:
Én írtam hogy balettoztam meg táncoltam. Bocsi de leírom a véleményemet, sztem olvass utána meg kérdezz is alaposan mielőtt biztos ezt választod, mert ha később komolyan gondolja akkor csak tönkreteszi a szervezetét, ez és a szertorna a másik amit nem engednék a gyerekemnek semmi pénzért. De te tudod...:S
2013. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Hozzászóló! Köszi a tanácsot. Egyenlőre olyanokat tanulnak, ami szerintem nem terheli meg a szervezetét. Írok pár példát, mondjuk Te ebben jártasabb vagy: szögállás, sorban állás, lábujjhegyen járás, lefekszenek a földre,láb kinyújtva, kéz a test mellett kinyújtva. Mondókás tánc, szabad tánc, mikor tapsol az oktató szoborrá kell válni. Nem olyan vészes ez még, szerintem. Idősebbeknek van már komolyabb edzés, azt meg majd átgondoljuk.
2013. márc. 10. 21:46
 17/17 A kérdező kommentje:
Jaj, most jutott eszembe, hogy az utolsó órán babzsákkal is egyensúlyoztak a fejükön, meg elkezdetek a karikával megismerkedni:)
2013. márc. 10. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!