Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kíváncsi vagyok ezek alapján...

Kíváncsi vagyok ezek alapján mennyi idősnek gondoljátok a kisfiamat, tippelnétek?

Figyelt kérdés

Aki nem szereti az ilyen játékokat nyugodtan nyomjon rá a vissza gombra.Kíváncsi vagyok a tulajdonságai alapján hány évesre tippelitek.

-egyedül iszik

-egyedül eszik kanállal és villával is

-belebújós pulcsin kívül,ügyesen felöltözik

-egyedül is le tud vetkőzni

-ki tudja fújni az orrát,és utána ki i dobja a zsebkendőt

-teljesen jó a mozgás koordinációja

-szabályosan fogja a ceruzát,sokat rajzol

lépcsőzik,de még nem váltott lábbal

-kérdésre válaszol

-rengeteg szót mond,és tő mondatokban is beszél

-mindent megért

csavarhúzóval kicsavarozza a csavart

-ha szemetet talál azonnal kidobja

-mézeskalács formázóval formákat csinál ki is veszi a formából

-ügyesen és gyorsan motorozik

-3ig el tud számolni

-minden állatot felismer és megnevez ami lát könyvben utcán

-zenére ritmusosan táncol

-Dublot is nagyon ügyesen épít

-ugrál

-elfújja a gyertyát,megfújj az ételt

-ügyesen gyurmáz,szeret festeni,ha rajzol akkor cserélgeti a színeket és mondja mit akar rajzolni

-rátekeri az üvegre a tetőt,és letekeri,ügyesen kicsomagolja a dobozt

ügyesen összepakol

-tudja csoportosítania dolgokat pl a zoknit zoknikhoz teszi

-megnevezi és megmutatja a testrészeit,ruháit

-sokszor azt játssza a plüss mackó is eszik,iszik. a plüss mackó döntötte össze amit épített

-ügyesen mosakodik,moss a fogát,törölközik


2013. jan. 9. 14:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
22 hónapos.
2013. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 éves múlt pár hónappal. Az én kislányom 2 éves és 4 hónapos, amiket leírtál, azokat simán tudja.
2013. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Két és fél éves.
2013. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

3 évesnek mondanám.

Egyedül öltözik belebújós pulcsit kivéve ezt kifejtenéd, tehát teljesen egyedül felhúzza a bugyit (kisgatyát) nacit, zoknit pólót csak a pulcsit nem?


22 hónapos tippet furcsállom főleg a szabályos rajzolás szépen rajzol illetve az egyedül öltözés és önálló orrfújás tekintetében.

2013. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
18%
1,5-2 éves körüli a kisfiad, a lányom is ennyi idősen csinálta ezeket a dolgokat!
2013. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Még pelenkája van,nadrágot felhúzza,zoknit felhúzza,cipzáros pulcsit felveszi sálat,sapkát,kabátot,cipőt felveszi amibe segítenem kell a belebújós pulcsi póló és a harisnya,látom a pólót kihagytam a felsorolásból
2013. jan. 9. 14:39
 7/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, igen az öltözést azt nem régiben kezdte el és 3 éves lesz! De a többit csinálta 2 évesen!
2013. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%
Az én lányom már szobatiszta volt 2,5 évesen, szóval akkor még nincs annyi a tiéd!
2013. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hát ha mindezeket másfél éves gyereke megcsinálja itt sokaknak, akkor le a kalappal igen fejlett gyerekek.

A HELYES CERUZA fogás szépen rajzolás csoportosítás szerepjátékozás (plüss macival) önálló építés orrfújás mind mind sokkal később "követelmény".

2013. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Még nem szobatiszta,ráül a wcre,szeret rajta ülni,és szól ha tele a pelus vegyük le,de így télen nem kezdtem el átszoktatni,majd ha jön a jó idő
2013. jan. 9. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!