Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Heti hányszor szeretkeztek a...

Heti hányszor szeretkeztek a férjetekkel párotokkal? és hány gyerek van?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 16:46
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
59%
3 gyerekünk van (5,3,1) amikor itthon alszik...ez heti 3-4 alkalom . Sokszor vagyok fáradt én is ő is de azért heti 2-3 alá tuti nem megyünk mert akkor még rosszabb a helyzet mindenféle értelemben.
2013. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
67%
Heti egy-kettő és egy gyerekünk van,két éves.
2013. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
35%
Szia!Heti 3-4x,és 10 hetes lányunk van.
2013. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
63%
Egy 4 éves kisfiunk és egy másfél éves kislányunk van. Eddig hetente kb. háromszor szeretkeztünk, de mostanában inkább csak kétszer, mert a kisfiunk 23 óra előtt nem alszik el és sokszor mi sem tudunk tovább fennmaradni.
2013. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
51%

3,5 éves a fiúnk és mióta megszületett, egyáltalán nem kívánom a szexet :(

Havi 2-3 alkalom.

A párom szegény rendületlenül próbálkozik, de én a hátam közepére sem kívánom.

Régen ez nem így volt.

2013. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat .. mi kb heti 5 ször 3.5 éves lányunk van..azért érdekelt a dolog mert kíváncsi voltam hogy a több gyerekszám befolyásolhatja e..de látom nem.. megnyugodtam
2013. jan. 23. 18:16
 17/40 anonim ***** válasza:
76%
11 es vagyok hát nem tudom azért nálunk befolyásolta amíg egy gyerekünk volt meg egy se addig mi is heti 5ször biztos együtt voltunk...aztán 3 gyerek mellett már megcsappant egyszerűen azért mert hol a gyerekek valamelyike beteg hol én hol ő értelemszeráűen kiesnek ezek az időszakok meg nagyon fáradt az ember a nap végére stb..
2013. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
és még egy kényes kérdés.. a sex minősége??? megmaradt vagy esetleg romlott.képzeljétek lehet hogy a gátsebemet nem jól varták össze mert érzem hogy nem a régi minden tökéletes jó csak érzem hogy nagyobb ott lent tudom hogy a szüléstől igen nagyobb ezzel nincs baj csak amikor esetleg kicsit dinamikusabban vagyunk együtt van hogy picit vérzik is ott ahol ezt érzem mintha amikor nem lennénk együtt elkezdene forrni és mikor együtt vagyunk elszakadna.ERDEMES EZZEL ORVOSHOZ MENNI?
2013. jan. 23. 19:31
 19/40 anonim ***** válasza:
44%
5 kisgyerekünk van, most vagyok 18 hetes a 6. babával, minden másnap biztos szeretkezünk. Egész egyszerűen nem lehet leszerelni a férjemet. Csak elkezdeni nehéz...
2013. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
58%

Mi 2-3 alkalommal szeretkezünk hetente. Egy gyermekünk van, 16 hónapos. A szex minősége nem változott, inkább csak jobb lett.


Egy kis OFF. Akik azt írták, hogy huszonévesen (vagy esetleg idősebbek is írhatnak) havi 1-2 alkalommal vannak együtt, azoktól kérdezném, hogy ezt hogy lehet bírni?:( Én nő vagyok, 21 éves de még a heti 2-3 alkalmat is keveslem, de azért nem vagyok elégedetlen. Ha csak havonta 1x szeretkeznénk én megőrülnék. :( Ti nem éreztek ilyesmit?

2013. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!