Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Heti hányszor szeretkeztek a...

Heti hányszor szeretkeztek a férjetekkel párotokkal? és hány gyerek van?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 16:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Heti 3-4 alkalommal


van egy 5 éves lányunk és egy 2 éves fiunk.

A minősége nem változott sőt jobb lett, legalább is nekem tuti, jobban élvezem, mint a gyerekek előtt, pedig akkor meg még többet szexeltünk. :))

2013. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3-4-5,sok mindentől függ,de általában mindennap vagy minden másnap nagyon megkívánjuk egymást a férjemmel,fiunk 21 hónapos.
2013. jan. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
a minősége ugyanolyan jó,csak szülés előtt mindig volt orgazmusom,most nem mindig van(előző voltam)
2013. jan. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Változó, mondjuk heti 3 és 5 között, minőségre is tökéletes minden :) 1 gyerek van, ovis, mi 25 évesek vagyunk.
2013. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Nálunk heti 1-2 van. Nem törvényszerű, hogy tágabb lesz a hüvelyed, nekem még inkább szűkebb lett mindkettőnknek ez a tapasztalata.
2013. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

nálunk ez nagyon változó van hogy heti 1x,de van hogy 3-4 x

a gyerek 2,5 éves

a minősége nem változott(császáros voltam)

Igaza van aki írja hogy nem egyforma az igénye a különböző korosztályoknak,nincs ebbe semmi különös.

Mikor fiatalabbak voltunk,a kapcsolatunk elején minden nap volt szex,volt mikor többször is naponta.Ma már más rohanunk,munka,napi feladatok,a gyerek..mire vége a napnak nem mindig marad energia..:)meg sokszor apa hamarabb elalszik,mint a gyerek,sokszor nincs szivem felkelteni

2013. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

23.


Lehet, érdemes lenne megműttetni magad. Vannak helyreállító műtétek, és akkor minden olyan lenne, mint új korában.

2013. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
A síkosító is jó szolgálatot tesz.
2013. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Na, akkor én most megbontom a rendet :)

Nálunk most éppen szünet van, mégpedig miattam.

Idén talán csak 1x szexeltünk még, mert egyszerűen nincs kedvem hozzá.

Igaz, a szilvesztert, pontosabban az éjfélt az ágyban töltöttük, szívták is a vérünket miatta a barátaink, akikkel voltunk :))))


Szóval nincs kedvem a szexhez és sajnos nem is tudom pontosan, hogy miért. Vagyis nagyjából, mert úgy érzem, hogy rettenetesen elhanyagol a párom, mostanában alig beszélgetünk és nem töltünk egymással minőségi időt.

Mivel úgy látom, hogy neki jó így, és mert már belefáradtam, hogy mindig csak én teperek a kapcsolatunkért, ezért már nem is próbálkozom jobbá tenni, inkább különvonulok esténként, hadd nézze nyugodtan a sportcsatornát...

Néha bepróbálkozik, akkor elhajtom, de előbb-utóbb csak rájön majd, amiről már évek óta papolok, hogy a kapcsolatok nem így működnek, ahogy most csináljuk.


Amúgy 2 gyerekünk van és átlag heti 2x vagyunk együtt.

2013. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Heti 4-5 alkalommal.De van hogy naponta többször is.

Van egy 4 eves fiunk es egy 2 eves lanyunk.

2014. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!