Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3.5 éves lányomat vigyen...

3.5 éves lányomat vigyen oviba továbbra is vagy ne? A szülők többsége nem képes a gyereket orvoshoz vinni igy az enyém minden héten beteg.

Figyelt kérdés
elegem lett belőle hogy egy hetet oviban egy etet itthon töltünk és most betelt a pohár tüdőgyulladásba csapott át a sok megfázás..azon gondolkodom nem viszem amíg ilyen időszak van ...
2013. jan. 28. 08:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Na hát érdekes, hogy a válaszom hogy került be ide még egyszer, itthon sem voltam :)

Szóval bocs, nem én írtam ki újra

2013. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Az igazolásokkal az a gond, hogy a szülők kikönyörgik rendere az orvostòl, mondvàn, hogy mert a munkahely. Mùltkor szòltam a bölcsibe, hogy meg kellene komolyabban szűrni ezeket a dolgokat, mert ez senknek sem jò. Vàlasz: 'erről nem mi tehetünk'! Tényleg nagy munka lenne szòlni, hogy legalàbb vigyèk el orvoshoz, legalàbb gyògyszert szedjen a beteg gyerek. Akkor telt be a pohàr, amikor a gyerkőc hazabozta, ès mi is lebetegedtünk, azèrt a gyògyszer sem 2fillèr ès a munkàt se csak ùgy osztogatjàk, ezt kellene sok szülőnek megèrteni.
2013. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%

A 18-as által belinkelt kérdést én írtam ki, és ez a válasz elsősorban neki szól. Azért ne essünk már a ló túloldalára!

Hangsúlyozom még egyszer a tényeket, ha esetleg elkerülte volna a figyelmedet, a gyerek elkezdett köhögni, láza, hőemelkedése nem volt, közérzete rendben. Ennek ellenére egyből orvoshoz vittem, aki megmondta hogy nem fertőz, nem kapott antibiotikumot sem, és egy árva napra sem írta ki! Ennek ellenére ezt követően 4 napig nem ment oviba. Természetes hogy beteg, lázas, fertőző gyereket nem viszek közösségbe. De ha minden náthánál, köhögésnél otthon ülnénk vele hetekig, akkor nagyjából télen nem menne oviba, és az ilyeneknek mint én nem lenne munkahelyük. És igen, lehet hogy te teszel arra hogy miből fogunk megélni, ha elvesztem az állásom, de ez a te szegénységi bizonyítványod.

2013. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!