Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák akik végigidegeskedték...

Anyukák akik végigidegeskedték bármi miatt a terhességet, mindenkinek nyugtalan babája született? Mikor nőtte ki?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Én az első perctől az utolsóig ideges voltam, mert nehezen jött össze (sok év), és féltem, hogy valami baj lesz.

Két teljesen nyugodt gyerekem lett, már elmúltak két évesek.

2013. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm férje akkor halt meg mikor 4 hónapos terves volt. A kislányánál nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb babát ennek ellenére nem láttam (kisgyereknek is az), tehát ez nem törvényszerű
2013. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is végigparáztam a terhességet, de a lányom mintababa, nyugodt és kiegyensúlyozott. A családban ódákat zengnek Róla :)
2013. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Inkább genetika, ha nyugtalan Apuka vagy Anyuka alap természete akkor esélyesebb, hogy a gyerek is azt örökli.
2013. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi nagyon sokat vártunk, hoyg sikerüljön, több doki elötte azt mondta soha nem lesz gyerekünk, lombikkal lett, az elején kétszer véreztem, mindig aggódtam, hogy valami baja lesz, közben apukámnak volt egy nagyon súlyos műtétje amire azt mondták nem fogja túlélno. A fiam teljesen nyugodt egy alvó gép a bölcsiben is ódákat zengenek róla mennyire nyugodt kedves gyerek.
2013. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A terhességem alatt volt:

-vérzés görcsökkel (vetélés kezdődött, megúsztuk)

-kórház

-egyéb egészségügyi probléma (súlyos)

-idegeskedés egyéb okok miatt

+ 1 ráadás: megromlott házasság, válás.


A fiam tökéletesen nyugodt és kiegyensúlyozott gyerek, most lesz két éves.

2013. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt volt:

- vérzés

- magas vérnyomás

- anyagi gondok, albérlet

- végig táppénz fenyegető koraszülés miatt

A lányom tökéletesen kiegyensúlyozott, nyugodt baba, és kisgyerek lett.


A második terhességnél:

- kétszer bevérzés, fenyegető vetélés

- lepényi rendellenesség

- folyamatos idegesség fenyegető koraszülés miatt

- majd 4 hónap otthon fekvés után mégis koraszülött lett a kisfiam. :((

Na ő egy ideges típus, iszonyat nehéz vele, soha nem jó neki semmi, mindenkit kikészített már maga körül, állandóan síró baba volt, most már javul a helyzet, de itt a dackorszak... 2 éves most.

2013. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is végigidegeskedtem, vérzéssel indult, majd meghalt a nagypapám, külön mentünk a fiam apjával. Babaként nagyon nyugis, jó kis baba volt. Izgága, de jó kedvű, mosolygós, kedves. Most már 4 éves és még hiszti korszaka sem volt igazán. Szófogadó, aranyos, okos kisgyerek. Az átlagnál talán kicsit érzékenyebb, ez nem tudom, hogy a terhesség miatt van e.
2013. febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jött be. :) Mi azért idegeskedtünk, mert az elején barnázgattam, utána meg kissé több volt a magzatvizem, emiatt négyes tesztet csináltattunk, el akartak küldeni amnio-ra, de végül azt nem vállaltuk be, mert jó lett a négyes teszt eredménye.De szóval ezek miatt azért idegeskedtem eleget, tök nyugis lányom van, de alaptermészetben mindketten a férjemmel nyugisak vagyunk, így ő is ezt örökölte. 4,5 éves kislány anyukája.
2013. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!