Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » T mit tennétek ilyen helyzetben?

T mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha megromlana a kapcsolatotok a párotokkal és elakarná venni tőletek a közös gyereket,akkor ti mit lépnétek?Vagy van aki ilyen helyzetben van?
2013. febr. 14. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Juuj...hat sajnalom. Foggal korommel kuzdenek ellene. lenne hol laknotok?
2013. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nővéremnél van ez a felállás nem nálunk.De egyébként igen lenne.Jöhetne hozzánk nyugodtan.
2013. febr. 14. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 40 évesen 21 év házasság után találtam rá arra a személyre aki miatt az eddigi életemet felakarom adni.Van 2 közös gyerekünk ebből 1 kiskorú,de nem engedem semmi áron,hogy elvegye,ezt nem ő dönti el.Ha nem tudtok megegyezni akkor fordulj bírósághoz.
2013. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell nezni, hol a legjobb a gyermeknek. Altalaban, ha pici a gyermek, akkor az anyjanal a helye, de van, hogy nem....mint peldaul az en esetemben. Apumek elvaltak, mikor en 2.5 eves voltam. 3-an vagyunk tesok, s nem en vagyok a legkisebb. Ocsem akkor 0.5 eves volt. Egyedul ocsem kerult egy fel evre anyamhoz, majd apam kervenyezte, hogy nala lehessen, s megkapta vegul.

Ha valaha szerette az a ket ember egymast, ha mindketten szeretik a gyermekeiket, akkor felre teszik onos erdekuket, s a gyerekeket helyezik eloterbe. Ha anyukanak tobb turelme van hozza, tobbet tud vele foglalkozni, jobban ismeri, jobban anyas a gyerek, apukanak at kell engednie a gyereket, de anyukanak biztositania kell, hogy apuka surun lathassa gyermeket. Meg lehet oldanimindent, csak felnott modjara kell viselkedni. Nyugodtan le kell ulni es megbeszelni, mert a vitaval nem is lehet elorebb jutni, es csak art a gyereknek is, ha azt latja, hogy szulei olik egymast.

2013. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le megbeszélni.Őszinte leszek,hiába szeretem a fiam,tudom,hogy ha velünk ez lenne a helyzet,hogy szétmegyünk akkor a páromnál lenen a fiam helye,hogy miért? mert türelmesebb,jobban el tudnak játszani,szívesen fel kel hozzá hajnalba,sokkal érettebb szerintem a gyerekneveléshez,lelkileg teljesen stabil,több a keresete.Vele szemben szörnyen türelmetlen vagyok,sokszor ideges,nekem nagyon nagy kínszenvedés korán kelni,egyszerűen nem tehetek róla már a 6 is korai de ha előtte kelek egésznap szörnyű napom van,lelkileg instabil vagyok,depresszióra hajlamos vagyok,ki be mászkálok belőle,úgy érzem nem vagyok elég érett,és nem vagyok elég egyedül egy gyereknek.Szóval ha ebben a helyzetben lennénk átgondolnám és a fiam érdekében bele mennék,hogy nála helyezzék el.
2013. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!