Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Anyósom elakarta tőlem venni a kislányomat,olyan címszóval hogy nálam rossz helyen van.Fiatalon szültem,nincs meg bennem az az anyai ösztön.Ilyen indokot hoz fel a gyerek védelmiseknél.Tönkre akarja tenni az életemet.A gyerek jól van nevelve,sokat van vele foglalkozva.Tisztán van járatva,mindennap van előtte főtt étel.Lehet ezért sokan lefognak szólni,de én 20 évesen kimerem jelenteni azt hogy különbül nevelem a gyerekemet mint például más.Ez nem ellenetek írányul,hanem ahol lakok látom hogy mocskosan,éhesen kukáznak 5 éves gyerekek.Kijöttek hozzánk,szétnéztek milyen körülmények közt élünk.Megkellett mutatnom a gyerekem ruháit.Amit én már megaláztatásnak vettem.De nálam hagyták mert semmi kivetni valót nem tudtak felhozni ellenem.Tanácsot kérnék,mit csinálnátok?Mondanátok vmit anyósomnak vagy hagyjam?
2013. febr. 15. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy megalázó volt, de túl vagy rajta. Innentől kezdve viszont mondhatod, hogy feljelented zaklatásért, tessék itt a bizonyíték, hogy a gyereket megfelelően ellátod.
2013. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kint voltak, minden rendben, akkor most mi is a kérdés?
2013. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az orra alá dörgölném hogy tessék, itt voltak, megnrzték, minden oké, semmi okot nem találtak arra hogy alkalmatlan lennél a gyermek nevelésére!

Ezek után felejtse el az unokát, nem láthatja, nem vagytok rá kíváncsiak, ha pedig vakinél megint fel nyom, akkor te jelented fel zaklatásért!

2013. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mikor elment a két hölgy,ő még ott maradt 5 percre,hogy elejtsen nekem 1-2 beszólást.Azt mondta hogy most szerencsém volt,de ott fog engem bántani ahol a legjobban fáj.Az pedig a lányom.Kidobtam a házból,meg mondtam neki hogy a házba többet be nem teheti a lábát.
2013. febr. 15. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne engedd be az anyósodat a házba! Legyen ez a buntetése.
2013. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!