Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapasztaltatok hasonlót? 1,5...

Djudit kérdése:

Tapasztaltatok hasonlót? 1,5 éves kisfiú porszívómániás.

Figyelt kérdés
Kisfiam kb. 3 hónapja rákattant a porszívóra, igazira, nem játékra. Legszívesebben állandóan porszívózna (2 porszívónk van, egyikkel ő, másikkal nekem vagy másnak "kell" közben), a kedvenc meséje is egy kisporszívóról szól, amit én költöttem neki, napi 5-6-szor azt kéri, hogy meséljem el. Napi 1-3-szor nézegetünk videókat a Youtube-on, persze itt is porszívókat kér. Más is érdekli, igyekszünk is másfelé terelni, de általában mindig kiköt a porszívóknál így vagy úgy. Volt valami hasonló rákattanása a gyereketeknek? Kinőtte? Mi már a falra mászunk ettől a porszívó őrülettől :D

2013. febr. 18. 14:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ez volt a sorrend:

kuka (nem tudott beszélni)

lefolyó, csatorna, minden ami víz (2 éves körül)

porszívó (3-4 évesen tetőzött, de most 7 évesen is tart)

kábelek, hosszabbítók, elosztók


Ki fogja nőni, de jön majd más. Ja, a neten nézz utána az Asperger-szindrómának.

2016. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!