Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti figyeltek arra hogy színben...

Ti figyeltek arra hogy színben a ruhához illő cipőt adjatok a gyermeketekre?

Figyelt kérdés

Most néztem a tavaszi cipőket a kislányomnak,egyik szebb mint a másik.

Rózsaszín,mályva,lila piros...


ÉS innen jutott eszembe,hogy ti figyeltek arra,hogy a ruháját úgy válogassátok össze,hogy menejn a cipőjéhez??


2013. febr. 23. 14:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
51%
2-3 pár cipő egy idényre, az egy évben pont 100.000 forint, és akkor nem beszéltünk a testvérekről, Uram bocsá' a szülőkről. Egyetértek azzal, aki inkább 1 vagy két pár egészséges cipőt vesz, mint sokat de vacakot.
2013. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én nem csak rózsaszínben vagy csak lilában vagy csak pirosban járatom a lányom. Egy fiúnak azért egyszerűbb, de egy lánynál annyi féle színt lehet kombinálni. Miért ragadnék le az unalmas rózsaszínnél pl? Sárga, fehér stb.stb. Akkor sem érdekel, hogy passzol-e a cípő a ruhájához, ha mínuszba értékelitek a válaszom. Inkább az öltözködése legyen változatos, mint a cipője.
2013. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Jaj, nem vitát akartam én szítani....:(


Én is pont emiatt tettem fel a kérdést,mert jó, minőségi cipőket kap a lányom,de énsem szeretem mondjuk csak rószaszínben,vagy lilában öltöztetni, van fehér, jól áll neki akék és a sárga is.

És most amit kinéztem két cipőt szintén lila és rószaszín,még nem döntöttem melyik legyen:)

[link]


[link]

2013. febr. 24. 12:46
 24/29 anonim ***** válasza:
46%
21-es na ne vadíts már, hogy 2-3 pár minőségi cipő 100 rongy....
2013. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
21! A jo minoseg nem egyenlo a felkapott markaval. Lehet venni Gucci babacipot is tobbszazezer forintert, de minek?
2013. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
24-es vagyok, aztán rájöttem, hogy első "felindulásból" félreértettelek ugyan, mert egy évre gondoltál, de szerintem akkor sem kell 100 ezer forintot költeni a minőségi cipőkre.
2013. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

A fiús anyuka vagyok. Nálunk egy pár cipő van szezononként általában:

1 félcipő őszre

1 félcipő tavaszra (sajnos egy méretet ugrik a lábuk)

1 téli csizma

1 gumicsizma

2 pár szandál

és ez szorozva kettővel, mert ketten vannak, bár az igaz, hogy a gumicsizmát örökli a kicsi.

Ha a többivel számolok, akkor is elég sok, mert superfitet használunk és ha ha csak 8000 Ft-ot számolok egy új cipőre, akkor is 8000x 5 = 40000 Ft x2 gyerek, az már 80000 egy évben csak cipőre és ebben még nioncs benne a gumicsizma ugye, a papucs, strandszandál és az sem, hogy egy superfit csizma eleve nem 8ezer, hanem 14...

2013. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

26-os.

Ha 10 ezer ft egy cipő, akkor évi 8 cipő már majdnem egy suázas. És ez még mindig csak 2 cipő évszakonként.

2013. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
24-es kedvéért megpróbálom még egyszer: 2-3 pár cipő egy szeronban, az évente 100.000. Egy évben 3 vagy 4 garnitúra cipő kell, hacsak nem hótaposóban jár a gyerek nyáron. Így megvan?
2013. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!