Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti figyeltek arra hogy színben...

Ti figyeltek arra hogy színben a ruhához illő cipőt adjatok a gyermeketekre?

Figyelt kérdés

Most néztem a tavaszi cipőket a kislányomnak,egyik szebb mint a másik.

Rózsaszín,mályva,lila piros...


ÉS innen jutott eszembe,hogy ti figyeltek arra,hogy a ruháját úgy válogassátok össze,hogy menejn a cipőjéhez??


2013. febr. 23. 14:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Igen, nagyjából olyan színekben válogatunk, hogy menjenek egymáshoz. :)
2013. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
8-as. szerintem a kérdező nem elsődlegesen úgy értette a kérdését,hogy akkor most minden színből legyen cipő, nadrág, szoknya, felső stb. Hanem úgy általában a ruhaválasztásnál figyeled-e, hogy mondjuk rózsaszín a cipője, akkor olyan szoknyát veszel, amiben van rózsaszín. Én legalábbis így értettem, így is reagáltam és mi szoktuk ezt figyelni. Nekünk sincs kismillió cipőnk, de attól még a ruhatára hasonló színekből áll, rózsaszín, lila, bordó, barna úgy többnyire.
2013. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is odafigyelek erre. Nyilván nincs minden színből egy pár cipője, de ami van, az passzol a ruhákhoz.
2013. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én nem igazán figyelek erre, az az igazság. Pedig nagyon szép, divatos ruhái vannak a kislányomnak de cipője minden évszakban csak kettő-három. Most pl. van egy fekete-pink hótaposója és egy lila bundás magasszárú cipője. Engem nem zavar, ha egy drapp nadrághoz a lila cipő nem megy, nem tudok sajnos emiatt venni még egy barna cipőt is. Gagyit nincs értelme venni, 8-10 ezret meg nem tudok azért kiadni hogy 1-2 hónapig hordja.
2013. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
60%

Nem. Van egy pár cipője az adott szezonra, vagy max 2 és azt vesszük fel akármilyen ruhához. Lehet, hogy később ez megváltozik, de 1.5 évesen ez nem téma.

Én magam sem fordítok különösebb figyelmet erre :(.

2013. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Nekem fiaim vannak és a domináns szín a ruhákban a kék és még a zöld. Ezért ha lehet választani, akkor kék, ebből is sötétkék színű cipőt veszek, de már előfordult, hogy fazonra jobb volt egy barna, ami nem ment ugyan a ruháinkhoz annyira, de mivel a lábának ez jobb volt, így ezt vettem meg.

Tehát a szín nem elsődleges szempont, de ha lehet, akkor azért én is válogatok.

2013. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert nincs 100 ezer Ft-om arra, hogy minden ruhájához színben passzoló cipőt vegyek. Vettem neki egy pirosat és egy fehéret. Ennyi. Viszont ezek minőségi cipők (Clarks).
2013. febr. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
53%
Miért kellene 100ezer forint cipőre??? Van egy fehér vagy fekete cipő, meg egy színes, ami a legtöbb szinhez illik, amihez nem, ahhoz ott a fehér vagy fekete.
2013. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
47%
Kék, sárga, rózsaszín, fekete, fehér, szandi, félcipő, alkalmi cipő stb.stb. Nekünk tökéletesen megfelel a piros és fehér cipő. Így is belekerültek ezek 20 ezer Ft-ba. Persze tudnék vásárolni kínaiban is, de nem teszem tönkre a gyerekem lábát a divat miatt. Akkor inkább ne passzoljon a cipője a ruhájához.
2013. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
49%
Ugyi azért vannak, akik nem igazán értik a kérdés lényegét.... Legalábbis nekem még mindig az jön le (eredetileg is így értettem a kérdést), hogy nem kell kismillió cipője legyen, nem kell, hogy minden ruhájához legyen hozzáillő cipő, hanem ha mondjuk sok a rózsaszín vagy a piros vagy a lila a ruhatárában, akkor olyan cipőt keresek hozzá, amiben van olyan szín, mint a ruhái többségében. Tehát így menjen egymáshoz a ruha és a cipő. Minek kéne 100 ezer forint???? Nem kell 10 pár cipőt venni, nekünk is 2-3 van max. egy idényre, de azok olyan színűek (vagy legalábbis vannak benne olyan színek), ami a ruhái zöme.
2013. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!