Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányotokat, hogy...

3 éves kislányotokat, hogy öltöztetitek az oviba induláskor reggel és az oviban miben van általában?

Figyelt kérdés
Debrecen környékiek vagyunk, reggel hideg van, de amikor a levegőre kimennek meg jó idő. Persze megoldják pl.a váltóruhát ráadják a harisnyára, mert a bélelt nadrág már meleg, de ugye reggel csak hidegebb van. Én már nem tudom mit adjak rá.....:-(
2013. márc. 5. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár még csak 2 év 8 hónapos a kislányom, de azért leírom:-).

Harisnya, farmer, bélelt félcipő. Trikó, rövid ujjú póló, vékonyabb pulóver, bélelt átmeneti kabát, sapka, kendő a nyakába. Kocsival megyünk, így nem adok rá több ruhát. Benn van neki vastag pulóver, vastag szabadidő felső, azt ráadják, ha kiviszik őket.

Benn ráadok a harisnyához egy ruhát, a felsők maradnak és szandált. Ha nincs kedve a ruhához, akkor már itthon vastagabb szabadidő nadrágot adok rá+zoknit és arra adom a farmert. Venni szeretnék egy kantáros nadrágot, hogy biztos védve legyen a dereka.

Te mit adsz a kislányodra?

2013. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kislányom is 3 éves, bár ő még bölcsis.

2 napja mennek ki az udvarra. Lányomon reggel egy vékonyabb kezes-lábas overál van (itt -2 fok volt ma is) alatta vagy cicanadrág, vagy harisnya van. Bent szoknyában van a harisnyával, erre ráhúzzák az overált.

2013. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én így öltöztetem, mi is van amikor kocsival megyünk, de van, hogy gyalog, mert közel van az ovi!


Téli kabát, overál szerű bélelt nadrág,bélelt bakancs,téli sapka, sál, kesztyű, atléta, póló, hosszú ujjú póló, cipzáros pulcsi...bent ma szoknyában volt, de nadrágot is szoktam bentre adni rá. Van bent 2 váltó nadrág, ha kellene, mert a nadrág amiben vittem meleg, akkor azt adják rá a harisnyára. nehéz normálisan felöltöztetni, mert ugye reggel 7-kor még hideg van.

2013. márc. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!