Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Korán reggel pofozkodás,...

Korán reggel pofozkodás, menjél innen, ne te ébressz?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves ujabban ezzel a kedves szokással fogad, délután mikor hazajön a bölcsiböl és meglát akkor is visít. Végem van. Ok hogy dackorszak, ok hogy türelmesek legyünk, de azért ez meg hozzá még az is, hogy többször közli nem szeret... nem akarom anyát.... Azért a szívem mélyén rendesen összetörök minden egyes alkalommal. Mit csináljak?
2013. márc. 6. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor kezdte a bölcsit? Ott hogy érzi magát? Te viszed a bölcsibe?
2013. márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most haragszik rád mert bölcsibe adtad és nem lehet veled nyugi egy kis türelem és megszokja az új helyzetet.
2013. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én is a bölcsire gondoltam első körben, de ha pl. 1 éve jár oda, akkor nem biztos, hogy amiatt.
2013. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már fél éve jár bölcsibe, nem hiszem , hogy ez lenne a gond , mert szeret ott lenni. Sokszor alig akar haza jönni . Szóval tanácstalan vagyok továbbra is. :(
2013. márc. 7. 00:24
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Na, engem most biztosan lepontoznak majd, de ha engem ütne meg a lányom, en biztos racsapnek a kezére!
2013. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!