Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviba szoktatásnál hátrány,...

Oviba szoktatásnál hátrány, ha anyuka a felgyülemlett szabijait tölti éppen és nem azonnal dolgozik?

Figyelt kérdés
Szoktak érte szólni, hogy miért nem később viszi anyuka?

2013. márc. 6. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A szabadság azt jelenti, hogy már dolgozol (szabin gyed és gyes alatt nem lehetsz, csak akkor, ha már foglalkoztat a munkáltató). Ergo, az oviban semmi közük hozzá, hogy éppen szabin vagy. Én nem kötném az orrukra. Egyébként meg mikor szoktatnád be a gyerkőcöt? Ha dolgozol, és nem vagy szabin, akkor hogy oldod meg? Nem kell mindent tudniuk az óvónőknek, hidd el. :)
2013. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne elmondani az óvónőknek, hogy szabin vagy?
2013. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom nem annyira tájékozatlanok, tudják, hogy ki kell venni a felgyülemlett szabikat, ami több hét. Ill. közölték, hogy a munkába álláshoz igazítják a beszoktatást.
2013. márc. 6. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:

A beszoktatás mindig a munkába menetel előtt van, ergó amikor szabin vagy. Ha dolgozol hogy mész érte délben, vagy ha gond van?! Ahhoz semmi köze az ovinak, hogy te éppen szabin vagy!

Én is szabin vagyok, jó pár nap felgyülemlett az évek alatt! Volt, hogy a lányom volt az utolsó gyerek, pedig beszoktatás alatt volt, semmit sem szóltak!

2013. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatot úgy értettem, hogy volt olyan nap, amikor nem tudtunk 4-re érte menni, hanem 16:45-re és más gyerek nem volt már, de elvolt, szeretik!


Ja és a munkáltatók szinte mindig kiadják a szabikat előre, ezt az oviban is tudják, főleg akinek már van gyereke!

2013. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszi anyuka az oviba a gyereket amikor akarja. Nincs köze az ovinak ahhoz, hogy Te szabin vagy vagy sem.

Én ismerek olyat aki nem dolgozik, mégis viszi a gyereket oviba, annak is szólhatnának, hogy ne vigye??:-)

2013. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igaz, köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 6. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!