Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet csinálni, ha a...

Mit lehet csinálni, ha a gyerekem se tápszert (5 fajtát próbáltam), se tejitalt (2 ízben), se rizstejet (3 fajta ízesítéssel), se gabonatejet nem hajlandó inni? Se reggel, se este.

Figyelt kérdés

15 hónapos lesz, 5(!!!!!) hónapja próbálkozunk. Most már csak reggel szoptatok, ennyi tejet iszik egész nap és kész. Nagyon-nagyon-nagyon nem akarok elkezdeni többször szoptatni, de mi a fenét csinálhatnék?

Elegem van az egészből.



2013. márc. 10. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én a fiamat 22 hónapos koráig szoptattam (napi 2-szer). Nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy amíg van anyatej, addig nem kell erőltetni a tejet. A mai napig rengeteg sajtot eszik, de tejet még mindig csak pár kortyot... :(

Úgy néz ki, hogy most talán rákap. Én hiszek abban, hogy ők tudják, mikor mire van szükségük.


Holnap lesz 2 éves :)

2013. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én javasoltam a rizspépet. 13 hónapos volt a fiam, mikor elkezdtem neki adni. Előtte 3 hónapig próbálkoztam tápszerekkel, tejitalokkal. De a végén már a cumisüveget sem engedte, hogy a szájába tegyem. Ez a rizspép nekünk bejött.
2013. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zsöff85 ***** válasza:
Édes istenem, miért jobbak ezek a szarok a szopinál?! :(
2017. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!