Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnétek a lázas gyereketek...

Elvinnétek a lázas gyereketek Wellness hétvégére vagy maradnátok itthon?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve nem voltunk sehol, nyaralni sem, mert nem volt rá pénzünk.

Végre, kicsit összeszedtük magunkat és, hogy legyen végre kicsit jó, befizettem egy 2 éjszakás fürdős hétvégét. Holnap mennénk, erre mára a 3 éves kislányom belázasodott, 38 fokos a hője, kicsit köhög is. Bölcsis, sokat beteg, szinte minden második héten elkap valamit.

Több mint 70 ezer Ft előleget kellett fizetnünk (5-en vagyunk), és ha lemondjuk, elveszítjük a teljes összeget.:(

Annyira vártam már ezt a hétvégét, direkt olyan helyet választottam ami az összes gyereknek jó lehet, a kicsitől a nagyig.


Biztos vagyok benne, hogy megyünk, de kíváncsi vagyok más véleményére is, mit tennétek a helyemben?


Szegény, itt fekszik mellettem, látszik, hogy bágyadt nagyon.:(



2013. márc. 14. 10:54
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Mégis úgy döntöttem, hogy megpróbálom átrakatni a foglalást egy másik hétvégére.

Sem az időjárás, sem a kislányom egészségi állapota nem olyan, hogy nyugodt szívvel elindulhatnánk.


Köszönöm annak aki azt írta, hogy rakassam át, nekem ez a megoldás nem jutott az eszembe.

2013. márc. 14. 19:31
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem, beteg gyereket nem vinnék magammal és a beteg gyerekemet otthon sem hagynám mással.


Ilyen okok miatt, ha kéred a szállodától vagy átrakják a foglalásod, vagy visszautalják az előleget. Velünk többször is megesett. Olyan is volt, hogy visszautaltak 100 ezer forintot, annyit kértek, hogy küldjünk egy orvosi igazolást.

2013. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Sikerült átrakni a foglalást egy későbbi hétvégére.:)


Kislányom baromi beteg lett, egész éjjel küzdöttünk a 40 fokos láz ellen, és még most sem csillapodik, csupa nátha:(

Szerencsére tegnap írattam antibiotikumot, megbeszéltük a doktornővel, hogy mikor kezdjem el adni, sajnos, ez már olyan állapot.

2013. márc. 15. 12:33
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy sikerült megoldani a szállás dolgot!

Kislányodnak pedig jobbulást!

2013. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Na az jó, akkor jó pihenést, jobb lesz egészségesen menni.Én is írtam hogy ha látta orvos, és nem nagy a baj, elmennék, de most tényleg kutya utak vannak, és a 40 fok az nagyon magas.Jól döntöttetek.
2013. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
jól döntöttél- így tényleg semmi értelme nem lett volna- de ha mindenki meggyógyul akkor kalandra fel!! Jó hogy át tudták tenni az időpontot!!
2013. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megköszönheted az égieknek, hogy most nem benneteket mentenek éppen valahol a hóviharban! Nincsenek véletlenek! :) A kislányodnak jobbulást, és jó pihenést majd a programra egy másik hétvégén! Addigra itt lesz a tavasz!! :)
2013. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Hálát adok az istennek, hogy a betegség miatt nem indultunk el.

Ott vesztegeltünk volna az M1-es autópályán 12-24 órát a hóviharban, ha elindultunk volna. Jézusom, még belegondolni is borzasztó, 3 gyerekkel fagyban:(((


Nagy mázlink van!!!

2013. márc. 16. 09:35
 29/33 anonim ***** válasza:

Igen, erről beszéltem! :) Hála Istennek!

27-es.

2013. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Direkt visszakerestem a kérdésedet, hogy mi lett, én csak az első oldal válaszait olvastam, és még gondoltam is rátok a hétvégén, hogy ebben az időben remélem nem indultatok el beteg gyerekkel.

(Mi balga módon elindultunk nagyszülőkhöz, igaz szerencsénkre az ország másik részére, ahol nem volt akkora baj, de útközben nagyon izgultam.)


Lánykád remélem már jobban van!!!

2013. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!