Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom csak éjszaka köhög,...

Kislányom csak éjszaka köhög, mit adjak neki?

Figyelt kérdés

15 hós. Kb 3 napja kezdődött, hogy amikor fekszik, rájön a köhögés. Száraz, erölködik. Nappal amikor fent van, játszik semmi baja, és más megfázásos tünete sincs.

1 hete kapta meg a 15 hónapos védőoltást, lehet attól?


2013. márc. 28. 08:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem gondolom hogy sok összefüggés van a kettő között.

Nem száraz nálatok a levegő?Párologtatni szoktál?

Én magamból indulok ki..hogy ha száraz a levegő én is köhécselek éjszaka.

2013. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól van. Száraz lehet a levegő, párologtass és a vízbe esetleg tegyél egy kevés tengeri sót!
2013. márc. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is a száraz levegőre gondolnék, és a párologtatás jó megoldás lehet.

Viszont lányomat nagyon megviselte a 15 hónapos oltás, pedig előtte-utána semmi baja nem volt az oltásoktól. A 15 hós után viszont 1-2 héttel elkezdett betegeskedni, és vagy 1 hónapig szenvedett mindenféle "jóval"...

Tehát azt sem zárom ki, hogy az oltás hatására kicsit gyengül az immunrendszere és minden nyavalyát elkap.

A Baby Luufot viszont nagyon ajánlom.

Illetve Sinupret cseppet szokott ajánlani a dokink, ha a lányom így köhög.

2013. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Párologtatok, tehát a levegő olyan amlyen eddig is volt. A doki mondta, hogy elképzelhető az oltás után 12 napig, láz, torokfájás, ilyenek. Arra nem emlékszem, hogy a köhögést mondta-e.

Sinupretet adtam neki, de az nem használt most (máskor igen), de az köptető. Lehet inkább valami köhögécs csillapító kellene.

De akkor majd megpróbálok beszélni a dokival.

2013. márc. 28. 09:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja,és amikor rájön a köhögés, felveszem és alszik tovább csendben. Ha leteszem újra köhög. Tehát vízszintes helyzetben.
2013. márc. 28. 09:37
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is többet köhögök vízszintes helyzetben, mert a váladék nem tud lefolyni.

Ezért nehezek az éjszakák.

2013. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is 3-4 napja ezt csinálja a lányom, pedig én sem vátoztattam semmin..tehát ez lehet egy enyhébb virus is sztem...

Én hirtelen arra gondoltam, hogy a pehelypárna irritálhatja, így azt kicseréltem, meg adom neki 2 napja a homeopátiás Stodal szirupot, az enyhe hurutoldó, de főképp köhögéscsillapító hatású...ma éjjel csak 1x keltünk, nem tudom, hogy most akkor a párnától, vagy sziruptól javult-e a helyzet..:)

2013. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a fiam december óta köhögött folyamatosan,de szinte csak éjjel.elmentünk fül-orr-gégészhez,ő azt mondta,szívjuk az orrát,mert hátracsorog a váladék és attól köhög.most megint szortyogott az orra,lefekvés előtt kiporszívóztam és nem köhögött egyáltalán.ja,és párás volt nálunk a levegő.
2013. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én is vettem Stodal-t, kíváncsi vagyok milyen lesz az éjszakánk.

Remélem, hogy jobb, mert szegénykém tök fáradt, nincs kipihenve.

2013. márc. 28. 15:11
 10/12 anonim ***** válasza:
én a helyedben még ma elvinném orvoshoz, mert jön a hosszú hétvége, ugyanis nálunk a hörghurut meg a tüszős mandula mindig így kezdődik, hogy csak alvásnál köhög :(
2013. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!