Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Speciális gyerekfodrászatba...

Speciális gyerekfodrászatba (ami kialakításában is csak gyerekekre lenne szabva) elvinnétek gyereketeket?

Figyelt kérdés
Gyerek készítményeket használva, tv, x-box, minden ami gyereknek kell, speciális székek, kifejezetten gyerekfodrász... Lehetne kapni a hajápoló készítményeket, stb... fülbelövés, ékszer vásárlás helyben, és olcsó nagyon jó minőségű ruha is lenne kapható, ill. saját névvel ellátott ruha is kérhető, vagy kiegészítő! Ha az árak nem lennének magasak! Ti elvinnétek a gyereket?
2013. ápr. 3. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen:)Szuper ötlet:)
2013. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszer tuti, és ha tetszik neki, máskor is mennénk. szerintem szuper ötlet, de egy ygereknél annyira zsákbamacska, h mit fogad elés mit nem. az xbox nem biztos, h jó ötlet. addig szuper, amíg várakozni kell, de ha rá kerül a sor és nem akar menni, mert tovább játszana inkább? akkor sírás-toporzékolás lesz...
2013. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zabmester ***** válasza:
100%
Én elvinném, bár ez függ az ártól is. Csak mert a sima férfi fodrász levágja neki a haját 1000 forintért, és ott is nyugiban végig tud ülni (pláne arra a tíz percre, amíg ez a művelet tart nála). Mondjuk ha lányom lenne, akkor már sokkal inkább szükségesnek látnám ezt, a női hajvágás amúgy is sokszorosa az előbbinek sajnos, akkor meg már inkább vinném gyerekfodrászhoz, gondolom árban nagyjából ezzel lehet egy szinten.
2013. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

nem

a lányom haját nem vágatom, mert egy lánynak legyen hosszú haja, max amikor törik a végéből, azt én is meg tudom csinálni.

a fiamét meg szintén én vágom, minek erre pénzt kidobni, inkább állatkertbe megyünk

2013. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 1000 Ft a hajvágás,ahogy máshol is,akkor igen.
2013. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, talán még akkor is, ha egy nagyon kicsit drágább lenne, mint a sima fodrász.
2013. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt már más is kitalálta :)

[link]

2013. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

Igen tudom, h van már 1! De én ennél sokkal jobbat szeretnék csinálni és merőben máshol! :)

2013. ápr. 4. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!