Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondisok! Mely hatizom gyakorl...

Kondisok! Mely hatizom gyakorlatok segitenek a helyes tartas kialakitasaban?

Figyelt kérdés

Tartasom nem a legtökeletesebb vallaim kicsit elöre esnek es ha nem figyelek oda gyakran görnyedek elöre...

Masfel honapja kezdtem el edzeni hat napon altba melhez nyakhoz huzast kabeles evezest es hiperhajlitast szoktam csinalni

de igazan csak a hip. hajlitas utan szoktam erezni hogy egyenesebb a tartasom a többi mintha nem azokat az izmokat dolgoztatna meg...

Mit ajanlotok meg... ?



2013. jan. 26. 12:17
 1/9 anonim válasza:
híd, húzódzkodás- fegyencedzés
2013. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a konditermi edzés nem éppen a mély hátizom erősítésről szól.

kiegészítő edzésnek lehet betenni,ha ilyen problémád van.

ha mindenképpen ragaszkodsz a súlyzós edzéshez,akkor a kettlebell való a mély hátizom és a törzs célzott megerősítéshez.


gyógytornász,vagy kettlebell edző előbb el kellene,hogy magyarázza a gyakorlatok közötti helyes testtartást,és utána végezhetnél teremben vállvonogatást,felhúzást magas-20-30-ismétléssel.

2013. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Kettlebell.Ahogyan az előző irja én is azt fogom csinálni.
2013. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a valaszokat

valvonagatas csinalok de az tudtommal inkabb a valra es a csukjas izomra jo nem ?

2013. jan. 26. 12:39
 5/9 poiu ***** válasza:

Törzsdöntés súllyal, felhúzás

[link]

egyébként itt csak rákattintasz egy izomra és megtudod:

[link]

A kettlebell és a fegyenc is jó. Csak hátra ne edz, mert felborulsz.

2013. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sztem meg hagyj bármiféle ilyen edzéstervet, magad állíts össze egy súlyzósat, szerezd meg az információkat a testépítéshez mielőtt belekezdesz...

[link]

2013. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Mint ahogy a leirasban irtam hat napon tehat nem csak hatra edzek...

Vegig neztem mar a gyakorlatokat csak direkt olyat kerestem ami ebben segitene de mostmar tom hogy akkor a mely hatizmot kell erösiteni...

A felhuzast mar en is kineztem csak mivel egyedül jarok meg azer kezdö is vagyok nem votlam benne biztos hogy helyesen tudnam vegre hajtani mert gondolom ha nem elege veszelyes is lehet meg megterheli a terd izületeit is..

Ketl. szerintem most nem fog bele ferni igy is sok penz elvesz a berlet vitamin meg feherje...

2013. jan. 26. 12:58
 8/9 Dorian Gray válasza:
Mély hátizomhoz felhúzás. DE egyedül ne kezd el kérj hozzá segítség a teremben, teremedzőtől segíteni fog:) Nagyon fontos a precíz testtartás hozzá mert ha nem úgy csinálod akkor csak bajt okoz.
2013. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehasalsz, kezed-lábad kinyújtva. Az ellentétes karod és nyújtott lábad elemeled a földtől, fejed fenn tartod. Aztán a másik karral, lábbal.

Letérdelsz, kezeid vállmagasságban előtted a földön. Itt is az ellentétes karod és kinyújtott karod emeled fel a testeddel egy magasságban, a fejed lefelé néz. Kitartod a pózt (számolsz tízig). Aztán a másik karral-lábbal.

2013. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!