Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis kérdésben tapasztalt...

Ovis kérdésben tapasztalt anyukák/ apukák melyik ovit választanátok?

Figyelt kérdés
Ez egyik óvoda jól felszerelt, szép új épület , rend , nagy udvar, sok játékkal kis medencével, saját konyha,sószoba stb. De! Egy nagyon kellemetlen ,ellenszenves, a gyermekkel egyáltalán nem törődő óvónéni, aki csak azt várja, hogy elteljen a munkaideje és ez nem csak az én véleményem. Másik csoportba meg nem lehet áthelyezni, ez meg a vezetőnő rugalmatlansága. Ja meg a dadus sem szimpatikus. Egyáltalán nem hagyom ott jó szívvel , nyugodtan a gyereket! Vagy legyen egy olyan ovi aminek pici, koszos az udvara,benne egy mászóka és egy homokozó meg egy csúszda több mint 100 gyerekre, hozatják az ennivalót ami gyakran hideg,néha összecsuklik az ágy a gyerek alatt stb., de kedves és megbízható az óvónéni?

2013. ápr. 11. 16:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehet h azt fogják gondolni a válaszomat olvasók, h "hazabeszélek", de objektíven igyekezve megítélni a kérdést, én szakmai szemmel -ha már muszáj kizáró vagy-vagy lehetőség szerint eljárni- inkább a gyermekszerető, kompetens szakembert javaslom, még ha esetleg az óvoda felszereltsége hagy is némi kívánnivalót maga után.


Egy óvodapedagógus

2013. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Nálunk ugyan lepukkant az ovi, viszont szép tisztaság van mindenhol.

2013. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!