Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Közvélemény kutatás: szerintet...

Tittiritty kérdése:

Közvélemény kutatás: szerintetek mennyire ártalmas, ha a gyerek napi 2 liter gyümölcs teát iszik (pl. víz helyett is)?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 15:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne benne cukor nem lenne gond.
2013. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én azért lecsökkenteném. Lassan 3 éves a kislányom és csak a vizet issza meg és a napközibe ha más van, pl. gyümölcslé, azt megissza, itthon nem :-( Nagy ritkán iszik gyümölcsteát, Saga-t szoktam venni, de én úgy vagyok vele, hogy amíg megissza édesítés nélkül, addig nem erőltetem. És mivel nem édesítem neki, nem tudja, hogy lehetne, így megissza :-)
2013. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék a házi szörp receptedre,amiben nincs cukor! leírnád?
2013. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:-)
2013. ápr. 14. 18:42
 15/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Kedves kérdező! Biztos, hogy teofillinre gondoltál?? :)

Nem inkább koffeinre?

Koffein nincs a gyümölcsteákban, ha az tényleg 100% gyümölcs.


Nekünk is van itthon pick wick gyerektea, de nem ízlik a fiamnak.

Csak vizet iszik itthon. A bölcsiben ivólé + tea. :(

2013. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egészségtelen cukor nélkül is és cukorral is. Eleve filteres, tehát nem tudod, hogy mit raknak bele. Lehet venni szárított gyümölcstea keveréket, ami kimondottan gyerekeknek van. Na az tényleg gyümölcs, és nincs benne koffein.
2013. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!