Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szolnatok ehhez a tevedeshez?

Mit szolnatok ehhez a tevedeshez?

Figyelt kérdés

A lanyom 2 eves es lazas lett, a vedono megnezte a torkat es azt mondta nem piros. Nem voltam nyugodt es elvittem orvoshoz. Torokgyulladasa van, amit a vedono nem vett eszre. Ezek utan hogy adhatnek a velemenyere? Nem hibaztatom, de hogyan bizzak ezentul benne? Szobahoznatok legkozelebb ha beszeltek?

Bocsi az ekezetek hianya miatt, telefonrol potyogok.


2013. ápr. 15. 19:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Amúgy megosztanék veled egy tapasztalatot, hogy valóban milyen rövid idő alatt ki tud valami alakulni.

A fiúnk egyszer beteg volt, 4 napig volt magas láza. Hétvége volt, így először ügyeletre mentünk, nem láttak semmit. Következett a hétfő, helyettes orvos volt, ő sem látott semmit. Míg következő nap a rendes gyerekorvosunk sem látott semmit, másnapra visszarendelt, akkor meglátott egy gyulladt mandula tüszőt, ami addig nem volt ott. Tehát ennyi nap láz után mutatta első jelét a betegség. Tehát 3 orvos látta és mégsem látta egyik sem, mert egyik napról a másikra mutatta meg magát a betegség. Szóval nem biztos, hogy a védőnő látta rosszul, lehet ő még valóban nem látott semmit.

2013. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ket ora kulonbseggel latta a vedono es a doki. Egyszeruen elmondtam hogy lazas,megnezte a torkat, azt mondta nem piros, varjak, lehet a harom nap laz betegseg. 2 ora mulva vittem orvoshoz, delelott lazasodott be. Nem hivtam ide, csak elmondtam mi a helyzet. A torka mar akkor is piros kellett legyen.
2013. ápr. 15. 19:22
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a védőnő nem orvos, de ezt már tisztáztuk. Az, hogy a gyereknek piros-e a torka azt te is éppen annyira látod mint bárki más, ha te nem láttad, hogy piros a toka akkor mért hibáztatod a védőnőt aki szintén nem látta pirosnak a torkát? Ha te pirosnak láttad akkor miért nem vitted egyből orvoshoz?
2013. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Amúgy ebben van ám valami, hogy a láz után bizonyos idővel lesz csak piros a torok. Nekünk orvos!!! (hétvégi ügyeletes) mondta, hogy nem piros a torka, de ugye lázas volt a gyerek, aztán amikor a saját dokinkat hívtuk ki, akkor már be volt durranva a torka és a mandulája.
2013. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül butaság a védőnőt ilyen miatt hibáztatni.
2013. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

En nem tudom megnezni a gyereknek a torkat, nem tudtam hogy piros e vagy sem. O belenezett, nem hibaztatok senkit, de jelenleg fentartasaim vannak.

Nem hibaztam semmiben, akkor hibaztam volna ha hallgatok ra es varok.

2013. ápr. 15. 19:35
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha belenézel a torkába, látod. Pici elemlámpával én azt is láttam most a lányom torkában, hogy fehér pöttyök vannak a manduláján. Úgyhogy nem kell hozzá nagy tudomány, hogy azt lásd, piros a torka.
2013. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

17. válaszolónak: Csak nem tüszős mandulagyulladás? Na akkor kössed fel a gatyát mert nálunk az mindig magas lázzal jár. :S Jobbulást!!!

Kérdezőnek: máskor próbáld megnézni a torkát, mert igazán biztosra csak akkor mehetsz ha valamit te magad végzel el.

2013. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem megyek a védönőhöz orvosi dolgokal,ara ott a gyerekorvosunk,és ez nem a védönő hibája hanem a tiéd ,betegség esetén orvoshoz viszem nem védőnòhöz ,nekem ez alap,nálunk igy szokás .
2013. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

elsőre magamat hibáztatnám h mennyire hülye vagyok h a védőnőnek mutatom meg a beteg gyereket és nem orvosnak


és nem hoznám szóba mert nem ö hete arról h nem orvos hanem csak védőnő

2013. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!