Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szolnatok ehhez a tevedeshez?

Mit szolnatok ehhez a tevedeshez?

Figyelt kérdés

A lanyom 2 eves es lazas lett, a vedono megnezte a torkat es azt mondta nem piros. Nem voltam nyugodt es elvittem orvoshoz. Torokgyulladasa van, amit a vedono nem vett eszre. Ezek utan hogy adhatnek a velemenyere? Nem hibaztatom, de hogyan bizzak ezentul benne? Szobahoznatok legkozelebb ha beszeltek?

Bocsi az ekezetek hianya miatt, telefonrol potyogok.


2013. ápr. 15. 19:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
18: De igen sajna, bár már van "tapasztalat". :( Most nem lett lázas (múltkor 39 C volt a hője), most "csak" hőemelkedése volt, ma kezdte az antibiotikumot. :(
2013. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ó láttam már ennél sokkal nagyobbat tévedni orvost,és nem védőnőt.Például hogy tüdőgyulladást nem ismert fel,és sorolhatnám.Konkrétan a védőnő véleménye nem különösebben érdekelne,ha lázas a gyerek elviszem orvoshoz ha úgy látom szükséges.Nem hoznám szóba legközelebb,csak ha esetleg kérdezi.
2013. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!