Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti nem féltek, hogy...

Anyukák ti nem féltek, hogy kis gyereketek az éjszaka közepén átmegy hozzátok, és a frászt hozza rátok?

Figyelt kérdés
Mi most vettünk ki a rácsos ágyból 3 rácsot, még nem mászott ki a lányom, de szó szerint rettegek, hogy az éjszaka közepén egyszer csak ott fog állni mellettem, és a frászt hozza rám, amivel meg én ijesztem meg őt nagyon. Sajnos mióta szültem nagyon nagyon rosszul alszom, hülyeségeket álmodom, és félek, hogy nagyon megijesztem ha rosszul ébredek épp arra, hogy ott áll mellettem... Vagy csak én vagyok ilyen, hogy ilyentől parázom?
2013. ápr. 24. 08:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
nemsokára 2,5 éves lesz, szóval úgy érzem lassan ideje a rácsot majd levenni, és nemsokára kis kanapét is szeretnénk neki.
2013. ápr. 24. 09:00
 12/25 A kérdező kommentje:

Azért ezeken jót nevettem, és így valóban mulatságosok :D

De mikor te éled át, biztos tényleg kiveri a víz az embert :)

2013. ápr. 24. 09:03
 13/25 anonim ***** válasza:
Én nagyon félek tőle, hogyha le kell venni a rácsot ez lesz, bár van gyerekrács a szobája ajtaján, azon remélem még nem fog tudni átjönni.
2013. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
43%
erre találták ki az ajtórácsot. h a gyerek ne jöhessen-mehessen kedvére. ikeában 10e alatt már kapsz
2013. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
a fiam már 1 évesen sima ágyban aludt
2013. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
nekünk otthon rács van,de nyaraláskor minden éjjel volt frász :) az első kész horror volt.. éjszaka közepén csak a hold világitott be,amikor erre ébredtem: anyaaaaaaa.... felnéztem,gyerek a fejemnél nagy szemekkel.. anyaaaaa...pisilni keeeeeeelllll.. áááááááááá!!! :D
2013. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Igen, ajtó rácson gondolkodom, vagy valami szélharangon, ami jelez, ha kinyitja a behajtott ajtaját...Utolsó ezen is jót nevettem nagyon :)
2013. ápr. 24. 10:02
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó.Már a kérdésnél nevettem. :) Én is alapból félős vagyok,szóval maximálisan megértelek :) Rám is hozta a frászt párszor a gyerek!!! Múltkor épp úgy volt hogy otthagytam a szobában a nagyot mert már elaludt,én meg átmentem a kicsihez.Nagyban takarózok,helyezkedek,egyszr csak síri csend mellett megjelent a nagy.Azt hittem ott halok szörnyet!!!!!! :D Szentül meggyőződtem hogy mélyen alszik mindenki,erre ott áll egy szó nélkül.Percekig 200-on dobogott a szivem :D
2013. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés is nekem való :)Felnőttként ciki,de volt olyan,meg sokszor most is,hogy ha alszok,hajlamos vagyok minden neszre megébredni.Jobb esetben csak hülyeséget beszélek,rosszabb esetben hirtelen visítok.Amivel persze a szívbajt ráhozom a másikra is.Ilyen volt,mikor még a szüleimnél laktam, és anyunak szokása volt,hogy benézett hozzánk mikor aludtunk (mindegyikőnkhöz) és betakart volna én meg ahogy hozzám ért, visítottam egyet, és mondtam,hogy de meg ijjesztettél.Látszott anyun,hogy nem sok hiányzik,hogy fel ne kelljen mosni.Az ő szíve is vert legalább 200-al.Mondta is másnap,hogy lányom előre szólj,ha visítani akarsz :):)

Most jót nevettem,hogy nem csak én vagyok ilyen rémisztő:):)

2013. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is jó megoldás, hogy behajtod résnyire az ajtót, hogy mégis halljad, ha valamit szeretne, és az ajtó elé raksz valamilyen zörgő zacskót, vagy valamit ami egyből hangot ad ha megmozdul az ajtó. Így ha ki próbálná nyitni akkor a zajra egyből felébredj. Így nem ér az a meglepetés, hogy ott áll a fejed mellett.

Mi ezt szex közben szoktuk alkalmazni, hogy nehogy váratlanul ott teremjen az ágyunknál a gyerek.

2013. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!