Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti nem féltek, hogy...

Anyukák ti nem féltek, hogy kis gyereketek az éjszaka közepén átmegy hozzátok, és a frászt hozza rátok?

Figyelt kérdés
Mi most vettünk ki a rácsos ágyból 3 rácsot, még nem mászott ki a lányom, de szó szerint rettegek, hogy az éjszaka közepén egyszer csak ott fog állni mellettem, és a frászt hozza rám, amivel meg én ijesztem meg őt nagyon. Sajnos mióta szültem nagyon nagyon rosszul alszom, hülyeségeket álmodom, és félek, hogy nagyon megijesztem ha rosszul ébredek épp arra, hogy ott áll mellettem... Vagy csak én vagyok ilyen, hogy ilyentől parázom?
2013. ápr. 24. 08:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kaptam egyszer frászt, amikor letettem este aludni a lányomat. A nappaliban ültem a fotelben, vártam, hogy elaludjon. A végén már a villanyt is lekapcsoltam a nappaliban, hogy hátha az zavarja, hogy beszűrődik. Így csak a laptop világított. Egyszer csak síri csend, gondoltam alszik, megyek a dolgomra. És amint oldalra pillantottam, ott állt mellettem. Olyat ugrottam, hogy majdnem Elejtettem a gépet is. :)
2013. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%

Megáll az eszem, hogy így lepontozták a válaszomat azért, mert a gyerekem állandóan mászkál éjszaka.

Ezért szeretem úgy ezt az oldalt :)

2013. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én már 2 évesen kimásztam a rácsos ágyból, szüleim máig nem tudják, hogy hogyan. De én rendes gyerek voltam, csak a szobát és a szekrények tartalmát rendeztem át. Végül vettek egy másik ágyat, mert féltek, hogy egyszer bajom lesz.
2013. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem rég vetünk másik ágyat 2 éves fiamnak,persze imád játszani azzal,hogy kijön,előfordult,hogy éjszaka már átjött,de egyből felébredek,mikor megjelenik az ajtóban,pedig nyitva van semmi sem nyikorog,megérzem.
2013. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

hehe velem ez mar elofordult kb ugy 3 alk.en is pont ilyen vagyok rosszul alszom es akkor is almodom ossze vissza neha meg kepzelodom is :-p

Volt olyan hogy mint aki megerezte hogy valaki ott van az agya mellett kinyitottam a szemem es ott volt a fiam elsore megremultem picit de nem volt olyan veszes.Masodikszor meg piszkalgatta a hajam az egy kicsit remiszotbb volt szomjas volt a dragam:))))

2013. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!