Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tudok tenni, ha lekéstem...

Mit tudok tenni, ha lekéstem az ovódai beiratkozást?

Figyelt kérdés

Az lenne, hogy sajnos teljesen kiment a fejemből , tavaly ugyan voltam már beiratni a fiamat a körzeti ovódájába, és várólistára került, de szerintem idén lekéstem pedig be kellett volna iratnom!Rásádásul holnap akartam bemenni, de tegnap a Google keresőbe azt dobta ki hogy Április végén volt a beiratkozás, én meg nem tudtam róla..Most mit tudok tenni?

Ha szeptembertől nem megy oviba akár meg is büntethetnek, pedig akkor már kötelező lenne...És a Csalási pótlékom sem jött ki 6-án, lehet hogy emiatt tartják vissza?

Ha igen nincs valami pótbeiratkozás valamikor?

Köszi ha segitetek!!



2013. máj. 8. 03:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Max. kérd meg a szüleidet, hogy valahogy, extra gyorsan juttassák el hozzád postán vagy scanneljék!
2013. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem az óvodát (és nem ovódát) kérdezed, ha már egyszer felhívtad. Hívd fel megint, mi kell a beiratkozáshoz.
2013. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Felesleges sértegetni a kérdezőt.

Nyugodtan menj be a lakcím kártya nelkul. Ha várólistás, akkor nyilván mar egyszer látták, hogy mi a lakcíme. De minden postán van fax, a szüleidet megkered, hogy fenymasoljak le a kártyát es faxolják el.

2013. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Gyermek születési anyakönyve, lakcímkártyája TAJ kártyája, szülő személyi igazolványa, lakcímkártyája kell a beíratáshoz.

A TAJ kártyája Nálad van?

2013. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha tavaly várólistás volt akkor csak tudják a lakcímet,szerintem ebbe nem fognak belekötni,viszont a többi irat kell!
2013. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ok már beirattam úgyhogy tényleg felesleges sértegetni!!


De gondolom hogy veletek is néha előfordul hogy valamit elfelejtetek magatokkal vinni, és akkor már mindjárt nektek sincs eszetek??!!

2013. máj. 8. 23:17
 17/17 A kérdező kommentje:
Ja és akkor már ezt a témát itt le is zárhatjuk....
2013. máj. 8. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!