Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvónő és a szülő kapcsolatá...

Az óvónő és a szülő kapcsolatának minősége hatással van a gyermek óvodai életére?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ideális esetben egy esetleges rossz viszony vagy unszimpátia sem lehet ok arra, hogy rosszul bánjanak a gyerekkel, éreztessék, hogy nincs minden rendben, de tudok ilyen esetről.
2013. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincsen ideális eset, tehát igen, hatással van.
2013. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, egyertelmuen.
2013. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvető befolyása van.

Mégpedig azért, mert ha a szülő normális (nem feltétlenül baráti) viszonyt ápol az óvónőkkel és reggelente nyugodt szívvel bízza rájuk a gyerekét, az a kicsi is sokkal jobban elfogadja a pedagógusokat, bízik bennük (ahogy azt az anyától látja).

Nekem nagy szerencsém van, nagyszerű az óvónénink, szelíd határozottsággal terelgeti a gyerekeket, a kicsik egymás között is nagyon türelmesek, toleránsak.

2013. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztalom,hogy igen.

Velem sokszor elbeszélgetnek az óvónénik egyéb témákról is,és imádják a fiamat is(persze gondolom a többieket is:))

De van olyan szülő,akit pont a gyermeke miatt nem "kedvelnek". Vagy fordítva!

2013. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!